Skocz do zawartości

Gdybym był administratorem max3d.pl...


prrrszalony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wg mnie, dostęp do danych kontaktowych (maila, gg ...) innych userów, powinno się dostawać dopiero po jakimś czasie bycia na forum.

 

Dwa czy trzy razy zdarzyło mi się, że zagadnięto do mnie na gg z problemem typu:

 

"ej ty magz mi sieł nieł włoncza wiesz o co chodzi pomuż mi no"

 

Raz nawet zostałem przez takiego zrugany, jaki to ze mnie debil i frajer, że nic nie umiem a kozacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze raz zobacze watek "Jak zaczac?" od jakiegos nierodobionego nastolatka (google im nie dziala czy co?) to trafi mnie szlag. Ozlocilbym opcje "pokazuj tylko wiadomosci uzytkownikow z 20+ postami". Moglbym wtedy nie tracic nerwow czytajac wynurzenia jakichs suitasnych pikachu a przy okazji jednorazowych spammerow w stylu "trafilem na super strone - sami sprawdzcie - *link*" oraz ogloszeniodawcow zakladajacych konta i je olewajacych po kilku postach. Oni mogliby wciaz spamowac i nikt by ich nie ograniczal. "Po prostu nie czytaj" nie dziala - mam za slaba wole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozlocilbym opcje "pokazuj tylko wiadomosci uzytkownikow z 20+ postami

To samo sugerowałem, ale jak każdy kij ma dwa końce w końcu może się okazać, że pacjent napisze 20 szybkich odpowiedzi na pierwsze 20 prac w wipie czy gdziekolwiek indziej pt. „Super robota”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za tym żeby reputrację, zamienić na "pomógł" jak na innych forach. Zauważyłem ze wiele razy ludzie dają sobie reputację na zasadzie, "fajny tekst mu walnąłeś, masz za to repa", i jeszcze piszą na fporum wprost o tym. Nazwanie po imieniu, za co się dostaje te punkty ( za pomaganie) na pewno by takie praktyki przykróciło, bo w sumie nawet jak ktoś chce przyklepać plecy koledze, głupio dać "pomógł" za fajnego żarciocha.

 

EDIT:Poza tym jestem za tym żeby na forum było wiadomo, czy jestesmy po imieniu czy po nickach, bo czasem nie wiadomo już kto do kogo mówi. Albo jest to forum publiczne dla wszystkich, albo prywatne dla grupy przyjaciół, a tak to nie wiadomo.

 

EDIT:Acha jeszcze jedno, dobrze by było gdyby użytkownicy którzy mają konta już po kilka lat na forum i po 2000 tyś postów pokazali jakieś swoje prace albo linki do nich. Mówię to nie w sensie, żeby tępić keyboard - jockeyów, tylko pozytywnym, sa tu różni mistrzowie, ale nie można nawet zobaczyc co robią, żeby np. o coś ich spytać.

Edytowane przez Mulholland
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności