Skocz do zawartości

Archinteriors vol. 21


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Evermotion wydała właśnie nowy 21 zestaw z serii Archinteriors z dziesięcioma gotowymi wizualizacjami przygotowanymi dla 3ds max 9 oraz V-Ray. Zachęcam do obejrzenia katalogu (tym razem już nie w formie PDF, a prezentacji flashowej).

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1599

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Ale co w nich jest słabe? Oświetlenie, modele, tekstury, shadery? Bo nie rozumiem.

Ja się może nie znam, ale widziałem dużo gorszych rzeczy. Pytam serio bo wiele osób chwali sobie serie Archinteriors. Masz na myśli, że poprzednie edycje były lepsze?

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajwenho, a co z byciem przykładem?

Wiem że są miejsca gdzie jest gorzej to oczywiste. Jest to jedyne Polskie tak popularne forum o grafice i fajnie by było gdyby wypowiedzi były merytoryczne. Może to wina młodego wieku wielu użytkowników a może inne nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam_Guzowski, musze spytac skad o tym wiesz i czy w evermotion nie ma zadnego nadzorcy i mozna robic co sie chce a i tak pieniadze sie dostaje?

 

co do scen to poziom sredni, z wiekszosci mozna by o wiele wiecej wycisnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma totalnie nadzoru, wolna amerykanka :)...a guzo głupoty pisze, pewnie znowu za dużo browarów w pracy wypił. Andy nie układał kostki tylko o Korwinie czyta non stop, cud ze go nie wymodelował przez przypadek hehe

A sceny jak dla mnie bardzo fajne, jasne ze mozna robić super wypasne sceny - ale to sie musi chłopie opłacić przede wszystkim im dłużej sie siedzi nad scenami tym droższe one są, a to wsystko wciaz tylko biznes. No ale skoro uwazacie inaczej i potraficie robić super wypasne scenki to zapraszam do współpracy... jakby ktos miał ochote na freelancerke to piszcie na [email protected]. :)..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys bede musial poznac tajemnice dlaczego kazdy produkt Everow jaki sie pojawi wywoluje na max3d.pl taka fale negatywnosci.

Jak dla mnie sceny moze nie są na poziomie the best of the best ale nazwanie tych wizek "fatalnymi" to troszke przegiecie. To tyle wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chciał poznać tą tajemnicę.

Ale to chyba proste...to forum lubi narzekać.

Pomijam archinteriors, ale bez Archmodels bylibyśmy daleko w tyle. Oczywiście są alternatywy, ale evermotion ma chyba największy wybór w zestawieniu cena/jakość.

Najwidoczniej wielu "nie podoba się" sukces jaki odnieśli. (czyt. zazdrość)

A co do NOXa, to chyba tez wielu cieszy się, że czyjejś porażki. Dziwne podejście.

 

Jak dla mnie evermotion odwala kawał dobrej roboty z kolekcjami archmodels, są lepsze są gorsze ale w ogólnym rozrachunku mocno na plus.

 

Mam nadzieję, że nie wywołam fali nienawiści tym postem...a jeżeli wywołam to potwierdzi się tylko to co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."browarów w pracy wypił"? wolne żarty,ja nie piję w pracy, tylko na przerwie w pracy, a że ta ma 2h to co ja zrobię że zasypiam w sali kinowej. Dobrze że kumpel traktorem do pracy przyjeżdża na drugą zmianę i mnie budzi bo tak to bym nigdy z biura nie wychodził.

...swoją drogą, o kto Wam koledzy powiedział że every tylko modele i scenki klepią? he? ;)

NOX NOX... wsystko f swoim casie panowie

 

a Ty edi nie podskakuj bo Ci znowu ludzika utopimy :P

 

PS. czytanie komentarzy z max3d.pl odnośnie nowych kolekcji jest naszym ulubionym zajęciem :)

 

serdeczności dla całej społeczności,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam mowie jak on juz ulozy ta kostke rubika :P to bedzie transformers 3 i koniec swiata wiec lepiej dla nas zeby jej nigdy nie ulozyl :)co tam archinteriors ja chce dalej zyc :P a ten ludzik zwany w niektorych kregach matster cook czy jakos tak nawet nie podskoczy do Kratosa !!! Newa!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności