Skocz do zawartości

Pojazd 3D: INFERNO "REGARD"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wrzucam serie nowych renderów mojego ostatniego konceptu. Zrobiłem je na rzecz nowej strony internetowej która niebawem się pojawi.

 

Software: 3ds max, mental ray, photoshop.

 

F_01_02_03_04.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poza za małym AA na którymś tam renderze i za dużym glowie/glare na którychś tam renderach studyjnych to jednym słowem - MIAZGA! Świetnie wyszły Ci rendery w Enviro, zajedwabiste (aczkolwiek w nich wolałbym żeby lampy były zgaszone, albo chociaż nie tak waliły jak w studio:D)

 

Ale masz tutaj ziomeczku 5* bo Ci sie jak najbardziej należy!!

 

Gratuluje i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche ciemnawo..

Super koncept. Najbardziej podobaja mi sie ostatnie dwa pewnie dlatego że coś na nich widać właśnie. Te czerne studia mają swój urok ale irytują tym że niewiele na nich widać

Exteriory też fajniusie ale znów... ciemnoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, dzięki za komenty ludzie, fakt renderki są ciemnawe jednak taki był cel mój, ostatnie 2 rendery są jaśniejsze bo miały być jaśniejsze, będę robił następna serie renderów jeszcze tego konceptu w których sceny będą białe, jasny lakier itp... Ogólnie rzecz biorąc rendery mają przedstawiać auto w różnych klimatach i robienie wszystkich renderów tak żeby wszystko było widać jest dobre dla auta klasy średniej, tutaj trzeba jakiś klimat pokazać bo to niezwykłe auto jest, nawet dla mnie jako autora :P.

 

Pozdro dla kreatywnych ludzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota! widać nakład pracy. pojazd przywodzi mi na myśl koncepty saaba z okolic roku 2000 (to komplement). najbardziej do twarzy mu chyba w czarnym. wydaje mi się tylko że znaczek jest zbyt rozrzeźbiony przy tych gładkich pociętych powierzchniach, odwraca uwagę

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoja, ale wypas :) Tylko to ciemne studio faktycznie trochę za ciemne. Duży plus za postprodukcję, nie wiem jak to zrobiłeś ale podoba mi się że rendery wyglądają tak konceptowo, jakby malowane w PS. Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mówi obrońca uciśnionych forumowiczów? :D

 

koncept miazga jak i rendery pozdrawiam

 

Wiesz jego nie pojechali w 1 poscie z gory do dolu :P

 

Poza tym musial bym mu z 5 esejow napisac zeby dobrze to skrytykowac i wiedzial chlopak co poprawiac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L - ty chyba nie rozumujesz tutaj czegoś, twoje standardy mnie nie interesują, ja nie jestem twoim uczniem żebyś mi musiał esej pisać co poprawić żeby to wyglądało to jak ty byś zrobił, każdy jest inny i każdy inaczej robi, ja też mogę ci napisać 5 esejów w których bym uwzględnił wszystko tak żebyś mógł to poprawić w moim stylu a nie twoim, rozumiesz o co chodzi ?, to się nazywa indiwidualizm

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L - ty chyba nie rozumujesz tutaj czegoś, twoje standardy mnie nie interesują, ja nie jestem twoim uczniem żebyś mi musiał esej pisać co poprawić żeby to wyglądało to jak ty byś zrobił, każdy jest inny i każdy inaczej robi, ja też mogę ci napisać 5 esejów w których bym uwzględnił wszystko tak żebyś mógł to poprawić w moim stylu a nie twoim, rozumiesz o co chodzi ?, to się nazywa indiwidualizm

 

 

Pozdro

 

Nie muwie ze masz robic tak jak ja chce. Masz swietne auta a nie przedstawiasz ich ''poprawnie''. Sam basic zedu material chromu, opon oswietlenie kul itp itd. Tego niema, wiesz nie muwie ze ma byc moze tak chciales moze szukasz swojego wygladu/stylu, ale prezentujesz model z tego co widze tak ? A na exteriorach wogole auta nie widac w studiach gdzie masz mozliwosci ich nie wykozystujesz.

 

Wiesz style stylem i gust gustem ale sa pewne rzeczy w fotografji ktore trzeba zrobic zeby byla dobra prezentacja.

 

Z czubka glowy np, czarne auta nigdy nie sa w 100% czarne i jak bys robil fote do adsow to by ci art dyrektor powiedzal ''hej a dajmy cos na maske bo ona ma takie ladne krztatly a ty ja czarna na maksa zrobiles'' - Wiesz ja rozumiem robic 100 fot z czego masz 20 takich, 20 takich i 10 takich, ale tutaj mamy tylko kilka i zabardzo niewidac auta, moze powinienem poczekac na te bardziej uwidaczniajace design jak dramatyzm... humh

 

Na moje oko chciales zrobic ciemne, dramatyczne z ostrymi odbiciami rendery, wszystko gra ale prawda jest taka ze zeby to dzialalo to musisz miec sporo ''mid tonow'' zeby bylo krztalt powierzchni widac i w odpowiednich miejscach przyciemnic auto/rozjasnic by podreslic krztalt.

 

No nic powodzenia. Ciao :)

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacji i 3D nie oceniam, bo tutaj już szpece od 3D sami napiszą i wyłapią różne rzeczy. Gdzieś mam wrażenie, żę coś siatka nawalała, ale...ja się nie znam.

Koncept natomiast bardzo sympatyczny. Na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Agresywne, solidne auto. Są pewne mankamenty, nad którymi mozna by toczyć dyskusję np. lusterka boczne- z jednej strony wyglądają świetnie, z drugiej jednak sprawiają wrażenie trochę zbyt delikatnych na tej chudej szyjce. Jest jeszcze to dziwne wglębienie na tyle...no i gdzie tam tablice rejestracyjną wieszać? ;)

Mimo wszystko gud dżob. 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi stylistycznie troche nie podoba sie az tak wklesla maska. poza tym wydaje mi sie ze o ide z pozycji kierowcy w przod widocznosc jest OK, ale jak tylko wystapi proba ogarniecia czegos z boku to nadkola zaslaniaja wszyto jak sciana. Reszta OK, bardzo fajnie to sie wszytko prezentuje. o aspektach graficznych sie nie wypowiadam bo samochodowiec ze mnie taki jak z koziej ....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 i 9 CZAD!:)

 

Jeszcze nie zgodze sie z D4D4L ( mysle ze to kwestia gustu jak i zamierzen autora + masz wiecej niz jedna literowke ;) )

 

" Nie musisz pokazywac calego jablka, zeby ludzie wiedzieli ze to jablko "

 

Ja osobiscie bym tak kadrowal, zeby pokazac jeszcze mniej niz 3dart - wtedy mozg niektorym zaczyna dzialac ;)

 

Auto przypomina zderzenie saaba i chryslera crossfire ( w pozytywnym znaczeniu )

 

daje 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności