Skocz do zawartości

Knights Contract - trailer otwierający grę


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mmmmmm... słodka ciepła krew, pychota :)

po trailerze za bardzo się nie skapnołem o czym ta gra, ale jak

zobaczyłem na początku te latające smugi dymu pomyślałem, ze następny Potter się rodzi.

Trailer super miejmy nadzieje, ze takaż będzie i gra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio filmiki z gier, trailery stoją na coraz wyższym poziomie. Ciekawe, kiedy zobaczymy taką jakość na silniku gry..? ;) Dobra animacja, dymek nawet fajny no i postacie: laski z dość rozbudowanym pancerzem z tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione na poziomie, ale w sumie widziałem tylko dużo bezsensownej przemocy. Nie jestem przeciwnikiem posoki w grach, ale tutaj to nie służy żadnemu celowi. No chyba, że w grze chodzi zabijanie niewinnych i bezbronnych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:30 Widać jedną z głównych bohaterów jak patrzy na to co dzieje się w mieście... jak znam takie gry to pewnie w ramach tutorialu trzeba będzie dojść do miasta a tam okaże się że te czarne charaktery wybiły większość mieszkańców (po czy teleportowali się do złego srajdołka) i tak zaczyna się nasza przygoda... dopaść tych złych i zadość uczynić... a patrząc na ich możliwości to będzie to grupka bossów - Potężna czrnoksiężniczka ^^, wielki tępy silny gigant, i szczwane podstępne motylopodobne coś... idealny początek do wciągającej gry... bo patrząc na intro już chcemy dokopać tym nicponiom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłębiałem się w scenariusz..., ale w myśl powiedzenia "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" - naparzając tych złych jesteśmy tymi dobrymi... no chyba, że w przerwie w naparzaniu wyciskamy miąższ z wieśniaków.... to wtedy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności