Skocz do zawartości

Mysz komputerowa - jaka ?


Nikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przyszedł w pracy czas na zmianę mojej prawej dłoni.

Znalazłem jakiś wątek o myszkach ale chyba z 2007 roku.

Chciałem znać waszą aktualną opinie, w jaki model celować chcąc uzyskać bardzo dobrą czułość i precyzję. W pracy przeważnie maziam projekty www, ulotki, katalogi itd, ale czasami chciał bym postrzelać jakiegoś FPP więc i tu musi być w miarę ok (czasem trzeba sie rozluźnić po pracy.)

Powiedzmy od ceny 120 zł w górę.

Przyda sie mycha z guzikiem przybliżenia.

 

Słyszałem żeby popatrzeć na logitecha np G7 - G9 ?...

 

 

czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem!

 

Daaaawno temu kupiłem sobie Logitech Mx Revolution. Myszka świetna. Miałem ją ok. 2,5 roku, bo jednak coś nawalało z ładowaniem jej - a że była jeszcze na gwarancji (trzy lata), to był to ostatni moment żeby ją naprawić. Oddałem mychę, no i git.

 

Po kilku dniach otrzymałem telefon - dzwonił pan ze sklepu. Powiedział że ekipa z Logitech tych myszek w ogóle nie naprawia, tylko wymienia od razu na nowe. A że Mx Revolution już nie mieli, to mogą albo zwrócić mi kasę, albo wymienić na nową wersję tej myszki - Logitech Performance Mx.

 

Zgodziłem się, i nie żałuję! :) Myszka bezprzewodowa, na akumulator (w tej myszce już wymienny, tak samo jak i ślizgacze! ) ładuje się w prosty sposób - podpina się do myszki kabel USB, przez co z myszki bezprzewodowej robi się przewodowa:) Bardzo dobre rozwiązanie, można pracować ładując myszkę, a nie tak jak przedtem - myszka musiała odpoczywać na specjalnej podstawce, póki się nie naładuje. (kilka godzin!)

Oczywiście super wygodna, wygodnie rozmieszczone przyciski funkcyjne (które można naprawdę bardzo dowolnie konfigurować), dwu funkcyjny scroll (przewijanie płynne i skokowe) no i świetna czułość. :) Polecam, naprawdę polecam.

 

http://www.logitech.com/pl-pl/mice-pointers/mice/devices/5845

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam tą co Miłosz3ds miałeś na początku. Mam zdaje się 2 rok ją już.

 

Samo ładowanie trwa jakies 2-3h (od zera - do pełna), ale po ładowaniu 5min można już ze 2h popracować :)

 

U mnie to z regóły i tak wygląda w ten sposób, że jak o 2 w nocy mysz zaczyna wołać o prąd - to znak że trzeba iść spać.

 

Na pełnym akumulatorku potrafi dłuuuugo pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki, polecam oddać mychę na gwarancji przed upływem tych trzech lat. :) Mx Revolution jest naprawdę dobra, ale jak akumulator walnie to trzeba kupić nową myszkę, bo jest wbudowany na stałe. Z tego co pamiętam tak samo jest ze ślizgaczami. No i ze względu na to ładowanie, które wygodniejsze jest w nowej. Aha. No i w Performance MX jest już normalny MMB w scrollu! :)

 

A z tego, czego się dowiedziałem w Vobisie, Logitech tak działa, że nie naprawia tylko wymienia na sprzęt na nowy. A jak nie ma Twojej wersji, to grzecznie daje nową. :)

 

Hmm. Powinni mi zapłacić za reklamę chyba! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scrub

Witam wszystkich i Wszystkie ...albo odwrotnie:)

 

muszę na gwałt kupić myszę (awaria tableta)...i po krótkim rozpoznaniu znalazłem Loga G700 i SteelSeries Xai...ktoś może używał? no chyba że coś innego możecie polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności