Skocz do zawartości

Teczka 2D: Perlis


Perlis

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się broniłam przed założeniem tu teczki, bo sama mało udzielam się w wątkach innych. Jednak zacięłam się przy tym moim mazianiu i albo się coś ruszy, albo stracę hobby. Poza tym mam nadzieję, że zmobilizuje mnie to do bardziej systematycznego ćwiczenia. Oto moje prace, od w miarę najstarszych ;):

cwiczenie122.jpg

cwiczenie124.jpg

cwiczenie132b.jpg

envi265.jpg

envi269.jpg

chardes06trissa.jpg

switeziankab.jpg

fearaw.jpg

I parę ćwiczeń z referek:

envi297.jpg

envi292.jpg

envi290.jpg

envi287.jpg

cwiczenie143.jpg

screen02eu.jpg

 

 

Najbardziej mnie drażni poziom enviro rysowanych z głowy. To co rysuje nijak się ma do tego co widzę w głowie.

Wszelkie uwagi bardzo mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

masz kobito potencjał, nie ma czego sie bać, max nie gryzie ;D

myślę ze Twoim problemem jest po prostu brak cierpliwości do wykańczania obrazków. jak się z tym przełamiesz, to już pójdzie z górki. Staraj się wszystko na koniec wykańczać tak jak w tej rusałce czy nimfie czy co to jest, a potem po prostu - pracuj nad ogólnym kolorytem obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :)

 

Status

Staram się obserwować. Irytuje mnie tylko, że gdy dochodzi do rysowania z głowy to się jeszcze nijak nie przekłada. Może za szybko chce :)

 

CUKIERASS

Te prace są w pewnym odstępie robione ;) Tak 2-3 miesięcznym. Chociaż to i tak część z tego co w tym czasie narysowałam.

 

lukasz_lkz

Nie nazwałabym tego zastojem a raczej irytacją, że nie wychodzi mi jak chce ;)

Hm... tabletem rysuje tak ze dwa lata już i dzięki temu mniej lub bardziej systematycznie ćwiczę.

 

telthona

może to i brak cierpliwości, tyle że wykończenie tej pracy (Świtezianki) trochę mi zajęło czasu. Żal mi go tracić aby wszystkie tak kończyć.

 

Trzeba chyba się zebrać w sobie i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć ;)

Edytowane przez Perlis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc zastój miałem na myśli Twoją wypowiedź z pierwszego posta "Jednak zacięłam się przy tym moim mazianiu". A co do obrazu w głowie, który nie przekłada się na to co jest na kartce, uważam, że nie powinnaś się zrażać, myślę, że to wielka sztuka w 100% oddać myśl na pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności