Skocz do zawartości

Animacja na konkurs Forda


deadparrot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem prosić wszystkich najpierw o obejzenie a później jeśli sie spodoba o zagłosowanie na mój filmik konkursowy. Żeby oddać głos wystarczy na youtubie kliknąć "fajne". Całość wg mojego pomysłu (chociaz na pomysl pacmanow wpad kumpel, bo na poczatku byly tam betonowe bloki), wykonane także w całości przezemnie.

Tutaj mozna obejżeć filmik i zagłosować.

http://www.youtube.com/watch?v=FhZdi9rym2E

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

hejka

Całość była robiona po godzinach i w weekendy i w tej formie zajęło mi to 3 tyg ostrej tyry.

Model został przezemnie kupiony od SQUIRA. Reszta to już moje wypociny.

Making off, bardo chętnie, chociaż nie ma w tym projekciku wielkiej filozofii, mogę wrzucić animatik i jakies gołe rendery z których robiłem kompozycje.

Nie udaję amatora nawet na Youtube napisałem że jestem grafikiem, ale ani w regulaminie ani w filmie promujacym ten konkurs nie pada ze jest to konkurs dla amatorów, jedynie że film ma być autorski. A i tak jest to film amatorski bo nikt mi za prace nad nim nie płacił tak samo za muzyke którą zrobił Maciek, wszystko powstało własnym sumptem, wg własnego pomysłu i głównie dla funu. (kto z was nie chciałby robić reklamy auta po godzinach spędzonych np nad zawiązywaniem wstążki w 3d).

Nie trzeba mieć loginu na Youtubie, wystarczy kliknąć na kciuk w gore lub w dol, zależnie od uznanania:) Za wszystkie pozytywy wielkie dzieki. Pozdrawiam

Edytowane przez deadparrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecalem, wrzucam dwa jpgi z opisanymi warstwami:

Kompozycje dośc proste opierałem na gotowym renderze, tak założyłem na początku żeby robić kompoziting jak najszybciej choc później zalowałem że nie mam osobnej warstwy np dla odbić. Podobnie zresztą animacja czasami kuleje, bo nie miałem czasu na poprawki, jak już puściłem jakąś scenę do renderu to juz do niej z reguły nie wracałem. Taśmowa robota:)

http://www.pstraze.pl/olo/rozne/mo_01.jpg

http://www.pstraze.pl/olo/rozne/mo_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film pierwsza klasa, najwyższa polka i dlatego pozwolę sobie nie oddać glosu, bo udajesz amatora, ktorym nie jestes.

 

A w regulaminie tego konkursu powiedziane jest, że tylko amatorzy mogą zgłaszać prace ? Jeśli tak to faktycznie nie fair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z innych filmów:

Głosowanie odbywa się przez aplikację na Facebook'u lub przez stronę forda na YT a głosy pod Video się nie liczą.

 

 

Mój głos poszedł. (chwilę zajmuje znalezienie tego przy takiej ilości śmieci :D).

 

 

Jeśli chodzi o amatorzy vs pro to mi się wydaje, że komisja wybierze prace bardziej aktorsko-plastyczne z pomysłem, coś co może wykonać każdy o ile na to wpadnie (choć to video prawdopodobnie znajdzie się w czołówce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo. Super sprawa. Świetnie to wygląda.

 

Jedno tylko osobiście bym poprawił/zmienił - na koniec autko wyjeżdża i nie wiedzieć czemu zatrzymuje się, by w następnym kadrze ruszyć. - zrobiłbym płynny przejazd obok kamery

lub

w ogólnym planie po zatrzymaniu dodałbym efekt zdobywanych punktów wyskakujących z auta, w klimacie Duszków z labiryntu - mogłoby to wzmocnić przekaz "next level". W następnym kadrze autko odjeżdża a resztka z tych świecących punkcików spada w miejscu samochodu na ziemię rozbijając się jak kryształki i znikając / albo tworząc napis "go to the..".

Popłynąłem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Maksym i Ola-f, oto text z filmu promujacego konkurs:

"Weź udział w konkursie Forda - Nakręceni Technologią Nowego Forda Focus. Nakręć swój film o nowoczesnej technologii, która według Ciebie wyróżnia ten samochód i umieść go na You Tube.Możesz wygrać nowego Forda Focus lub wiele innych wartościowych nagród!Zagłosuj na film, który najlepiej lub najzabawniej przedstawia najnowocześniejsze technologie Nowego Forda Focus." widzicie tu słowo amator? W regulaminie też nie ma słowa o tym ze jest to konkurs dla amatorów. Jak nie chce sie wam czytać to uwierzcie mi na slowo, na ten konkurs moglby nawet skrecic film Andrzej Wjada i zamiescic na youtubie jakby miał taki kaprys. No cóż tak to już jest że na konkursy związane z grafika i reklama zawsze przyjdzie jakaś praca od grafika, a na konkursy z fotografia raczej będą wysyłać ludzie którzy choć raz mieli aparat fotograficzny w ręku itd. Dzieki Marvin za głos i sprecyzowanie jak mozna zagłosować, sam nawet nie wiedziałem:) Sly nie jestes pierwsza osoba ktora mi mowi ze bez sensu auto sei zatrzymuje na koncu, wiec sam zaczynam juz watpic:) co do reszty kreatywnych pomyslow to na jutro postaram sie zrobic 5 wersji i pan se ktoras wybierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast średnio podoba - praca kamery i kadrowanie średnie, momentami ruch samochodu również, enviro też średnie, brakuje mi motion blura i jakiejś zabawy DoFem. Pomysł natomiast jest b.dobry i czas realizacji również, choć moim zdaniem mogłeś z tego dużo więcej wykrzesać i zrobić coś naprawdę powalającego. Głos oddany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności