Skocz do zawartości

Teczka 2D: Fotomontaże


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tego nie zrobił. Więc ja( mało ważny idiota bez punktów respektu) niniejszym zakładam dział Fotomontaży. Ludzie, którzy zrobiliście jakieś fotomontaże umieście je tu, proszę bo inaczej pewno zostanie ten temat skasowany. Ja umieszczę jakiś swój fotomontaż( z kochany mi nauczycielami) jest do bani więc licze na wasze fotomontaże. Tak jak Mortom czekam na mistrzów w akcji!

 

[

 

[Wyedytowany dnia 25-6-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł bardzo dobry.Nie żeby nie wypalił ,tylko tak po macoszemu traktowany.Jest sporo ludzi bawiących sie w fotomontaże ,fotomanipulacje.Postów powinno być jak speedów i pewnie będzie .Dlatego kolegaalek\'u nie przejmuj sie zbytnio tylko ładuj.

Postaram sie zachęcić też kilka osób.

W wolnej chwili coś także machne.

Na teraz to mam tylko jedną fotkę co fotomontażem mozna nazwać ,ale dla zachęty i ciągnięcia tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jak on to zrobil. To są dwa rozne zdjecia. Tzn z pierwszego zdjecia wyciał tylko babke i wkleił do drugiego gdzie nie bylo zadnych osób. Może się myle ale tak mi to wygląda. Przyjrzyjcie sie.. te zdjecia sa robione pod trozke innym katem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, ze sie cegly powtarzają, ale troche wygląda jakby te cegly, były pod innym kątem w stosunku do kamieni.

P.S Damian, biglebowsky, mogę się założyć, że macie jakieś fajne fotomontaże. Jak tak to umieśćie. Bo jak narazie to tylko conraderro coś regularne daje, a tak to prawie nikt:( No może jescze smart i geminus, a tak to nikt;) No i jeszcze ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie biglebowsky mylisz się ;) stemplem się bawiłem zdjęcie było tylko jedno jakbym miał dwa to by była i tablica ;)

A ten z lufą to JA ;)

A i niewiecie jak zrobić ze u niektórych przy zdjęciu/pliku w poscie jest pokazane ile razy plik był pobrany ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzak- fajna praca, a linki daje się po prostu w załączniku. Ale skoro masz net to możesz przed url dać- [im g] i po [/im g] (bez odstępów miedzy m i g)

Przykład - [im g]www.twojastrona.pl/rysunek.jpg[/im g] (bez odstępów między m i g)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności