Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Apple iPad 2


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Chcę wam przedstawić efekt mojej 3 dniowej pracy.

Jak wszyscy widzą jest to model iPada 2. Nic wybitnie rozbudowanego, ale jednak chciałem potrenować na takim modelu. Niektórzy żartownisie powiedzą, że w Photoshopie bym szybciej zrobił i było by to samo , ale NIE! :D

Podziękowania dla Łukasza1333...71273, że przez te 3 dni słuchał mojego pitolenia i wytykał błedy:D

 

Soft: 3dsmax 2010, Vray, PS (nie nie dla refleksów, wszystko jest z renderu, tylko kolorki)

 

To lecim.

ipadfinal.jpg

 

Hi-Res:

http://img707.imageshack.us/img707/3871/ipadfinalhi.jpg

Pozdrawiam Karkosik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

świetny render i model, jedyne ale to tylko do przycisku z przodu, kwadracik chyba zwykle w produktach apple jest na środku :P Musze też dorenderować swojego iPhona, coś się kurzyć zaczyna ;).

Pozdro i piąteczka***** Lubie takie shoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut od frontu mało widoczny imho, czarny prostokąt, a powinno być widać, że jest to

zeje...sty czarny prostokąt:)

Pewnie więcej światełka spoza niego po lewej stronie i mocniejszy reflect w jego prawej części by pomogły.

 

To, że refleksy są z renderu to się nie ma co chwalić, no fajnie, że wyszły jakoś, ale niekogo to tak naprawdę nie będzie interesować skąd się tam wzięły, mają spełniać zadanie i ten rzut z przodu definitywnie powinieneś w szopie podrasować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

z tego co zauważyłem w reklamach, iPady zawsze są włączone, bo... lepiej się prezentują :-)

Dla mnie, niepotrzebnie go przepołowiłeś (odblaskiem czy nie wiem czym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności