Skocz do zawartości

Perkusja


Rushhash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałem się z wami podzielić efektami mojej ostatniej fazy, niestety od jakiegoś czasu męczę się z talerzami, a dokładniej z materiałem. Może ktoś z was będzie miał jakiś pomysł, co z tym zrobić żeby lepiej wyglądały...

 

Praca robiona w 3D Studio Max + Vray.

 

13930355.jpg

 

27683816.jpg

 

29437336.jpg

Edytowane przez Rushhash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajowo to wygląda. Ładny model (szczególnie twin mi się podoba), fajny materiał grewna i render tez na poziomie. Co do blaszek to oprócz zwiększania samplingu daj jakąś bump mapkę żeby zwoje drutu były widoczne.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich metalicznych elementach sampling daj nawet na 50. mapka bumpa tez nie moze byc mala zrob jakas np 3000x3000pix. A ogolnie to ja bym bumpa wywalil i ta mapke wzucil tylko do reflect i Rglossiness. Podobny efekt jest na tarczach chamulcowych w aucie i bump tez srednio wglada. Sprobuj jak pisalem moim zdaniem powinno pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta mapka bumpa jest duzo większa, a jak robię tak jak ty napisałeś że bez bumpa tylko tą mapę do reflect i Rglossines to owszem rowki widać ale światło się lipnie zagina i kolory robią się na materiale ostro wyblakle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na zblizeniach albo wiekszych rozdzialkach tez jest takie ziarno czy jest ok? Nie wiem czy to cos robi ale jak mowisz ze mapka duzo wieksza to moze jest za mocno skompresowana na tym talezu?(tylko nie wiem czy to cos robi). Wiesz zawsze mozesz wymodelowac te rowki :D

 

Edit.

Albo zrob je wieksze jak tu: http://www.andantino.pl/img/p/2450-2940-thickbox.jpg

Mozesz tez poakzac ta mapke bumpa, sie zobaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności