Skocz do zawartości

SCENA 3D: Pokój dzienny


Shahow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się podoba. Tak troszke bajkowo jest.

 

Jeśli dążysz do realizmu to jeszcze daleka droga. :-)

 

Zresztą na kilkadziesiąt prac, przedstawiających wnętrze pomieszczeń, tylko kilka było realistycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pojemnik to donica, narazie bez rośliny, ale bedzie. chyba dodam jakąs texture na donice. A co do tła to mam problemy z znalezieniem odpowiedniego i musiałem użyc poprzedniego, który lekko (czyt. za mocno) zmodyfikowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nawet, nawet.. nic specjalnego... ale zawsze jakiś progress.... jakby Ci się chciało to dopracuj tą roślinkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście podoba, może dlatego że za bardzo nie znam się na grafice. Roślinka też jest bardzo fajna, jednak jeszcze fajniejsza będzie przy oknie :) albo teksture lisci jakoś przycemnij (na liściach z reguły są widoczne takie charakterystyczne linie, ściągnij sobie teksturę jakiegoś fajnego listka i zamieść, gwarantuje że będzie lepiej wyglądało. Przynajmniej dla mnie :)) Światło mi się podoba, jak dla mnie to wygląda realistycznie. Ładny obrazek nad łużkiem. Mama wie co wisi u ciebie nad łóżkiem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj sprzet to: athlon 2000 XP, 256 ddr ram, ge-force 2 mx 400 64 ram, hdd samsung 40 gb 5600 obr/m (mysle ze nie nie przeliterowałem :) )

 

max_1989: roślinka ma texture, nawet 2. Jedna ciemniejsza u góry i jasniejsza od spodu, ale coś tu chyba żle widać. Wogóle sam render trwał troche samej rośliny i juz nie chciałem powtarzać wiec troche przyciemniłem w PS. Dziś sprobuje rzucic render, o ile zdołam znalezc jakies lepsze tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Roślinka jest za duża i zmień ten cholerny obraz.. kto by w takim pokoju chciał mieć na ścianie kobietę z playboya?? Jak już masz kasę, żeby tak sobie pokoik urządzić to masz kasę na przyprowadzenie tam jakiejś dziewczyny, a jej to się napewno nie spodoba :P

PS> Nie, żebym był materialistą, ale etn obraz naprawdę mi się nie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się obraz nie podoba:( Ja bym proponował jakiś akt tylko artystyczny:D

Może coś w style pana Muchy.

Dywan też nie bardzo. Zupełnie bym go wywalił.

Szkło fajne tylko cienia zupełnie nie daje, a przecież troszeczkę jednak powinno go być.

Nie pasuje mi światło i tło. Wygląda jakby się chmury zbierały. A cienie w domu bardzo wyraźne.

I jeszcze firanki. Zdaje się, że zakrzywiają obraz. IOR >1 a powinno być 1

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > Bacry]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam a mi się podoba ;] Jest tak jakoś czysto ;] Zupełnie jak nie u mnie ;] No poza tłem za oknem i obrazem (trochę przegiąłeś - nie pasuje). Daj jakąś nowoczesną sztukę ;] a świat za oknem to chyba nie jest cieżko zmienić.... daj jakiś rozświetlony trawniczek z drzewkami... skoro ma być tak jasno... Dobra idę spać bo już 3:50 jest i mam dosyć waszych prac... jootro zaczynam swoja ;]

Pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczam, że ja się nie znam :)

 

1. Z każdym kolejnym renderem firanki sie robia coraz bardziej brudne. Moim prywatnym zdaniem na pierwszym były najlepsze.

 

2. Czy kwiatek przypadkiem nie unosi się nad podłogą?

 

3. Jak wyżej już narzekano - za oknem chmury, w pokoju słońce

 

4. Barierka balkonu jest jakaś dziwna. Czemu ona jest pod skosem?

 

5. Wazonik na stole można by podrasować...

 

6. Brakuje mi w tym pokoju jakiejś lampy

 

Ale scenka jest super.

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > Yakhub]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bacry zgadłes :D to sa schody. Co do tego by dac lampe to dam, tylko zastanowie się jaka to ma być. Juz poprawiłem tło oraz obraz. Równiez zmniejszyłem roślinke. Z ta donica ze sie unosi to tylko iluzja bo jest dokładnie na podłodze. Z tymi firankami to moga byc brudne, że dałem gorsze cieniowanie i niskie samplowanie. na finalnym wszystko bedzie prawie na full i rosdzielczosc 1024x768. Już mozecie robic zrzuty na stacje robocza :D

 

A teraz to renderuje i mam nadzieje ze nie bede przerywał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze dywan można by w ogole wywalic. Parkiet jest bardzo ladny.

 

Jeśli koniecznie chcesz jakiejś propozycji, to na tych półeczkach w rogu pokoju mogłoby coś jeszcze leżeć. Ale właściwie, to nie wiem, co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności