Skocz do zawartości

scena 3d: city


Gość cwieq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cwieq

witam wszystkich ponownie widze że nie zadobrze się dzieje na forum jakoś slabe pracki przychodzą ostatnio moja nie wyrużnia się niczym specjalnym jest to jakaś moja wizja miasta za 500 lat a może wiecej. renderowana przy pomocy vray\'a ( GI i światełko od góry [ free spot ]) modelowanie (hmm bardziej kompozycja) w 3ds max 6 no i jeszcze mapki w photoshopie;]

 

forum.jpg

 

sorki wszystkich za konto na interii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość cwieq

2 advacetd no poniekąd masz racje a co do okien to nie bardzo ponieważ to jest wizja a nie projekt archtektoniczny, a pozatm nie wiem zabardzo gdzie je walnąć jak masz jakiś pomysł czekam na odpowiedz. Moim załorzeniem było zrobic scenkę która składała by się z obiektów prostych ( - bardzo prostych zwykłe boxy) ,ale aby wyglądało to fajnie i cieszyło oko prostotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna dałbym na ścianach.... czasem musisz uważać żeby z prostych boxów nie wyszła prostacka scena... Ukłąd jest bardzo fajny ale szczegółów tam brakuje... jak dodasz maszę okien z jakimś fajnym odbiciem to miasto będzie wyglądało jak miasto a nie jak budynek poczty.... Tam ma mieszkać masa loodzi a teraz to wygląda jak budynek firmy. Przydały by się jakieś pojazdy... loodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwieq

wiesz te okna to nie taki głupi pomysł ale jak byś je widział jako okna z parapetami ;/( niebardzo podob mi się ta opcja ) czy może coś w stylu nowo-jorskich drapaczy chmur w krórych nie dostrzeżesz nic więcej niż sklane powierzchnie nazywane ścianami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .... chodziło mi o okna z New York\'u Nie mówę że masz cały budynek oszklić tylko dać jakieś takie pasy tych okien... budynek ma fajny kolor.... po co go całego zakrywać oknami no i pamiętaj że okna muszą być na prawdę małe żeby oddać wielkość budowli... to chyba tyle ;] Nie wiem jak bys sobie wyobrażał takie okna z parapetami ;]

 

Pozdro,

Beatou

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez rowr

ewentualnie strzel napis :klinika Psychiatryczna\" tam okna nie sa potrzebne ;)

ani klamki...

 

a pracka ladna, tylko niewykonczona. okna, albo jakis futurystyczny pojazd nadalyby proporcji i jakiegos \"zycia\" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory są pastelowe - rozbielone i to włąsnie jest ich największy atut. sprawiają wrazenie sterylności i prostoty, tak samo jak obiekty, kompozycja tez, choć ja bym pomniejszyl to wszystko umiejscowil w zlotym srodku i tylko tymi łukami - jezdniami, bym otworzył kompozycje dynamicznie.. - taka moja mała wizja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie podobne jest to Jetsonów taka kreskówka czy jakoś tak :) Ogólnie to mi wygląda jak w miarę dobra, upądzodkowana kompozycja boxów, cylindrów itd. Tekstury też robią swoje i nie ma do czego się czepnąć, jednak nie też za wiele aby pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwieq

a mi się kolorki takie podobają ale mam zamiar dodać jakiś pojazd tak jak doradzal Mulczas już nawet mam koncepcje jak ma wyglądać ,znajde gdzieś skaner to walne na stronke jakieś szkice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor zostaw... pod żadnym pozorem go nie zmieniaj ;] no i dodaj te okna i w ogule czekam na te szkice ;] hehe sam wiem jak ciężko skaner znaleźć.... ja mam skaner ale gdzieś pod stertą książek....

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwieq

wiesz nie chce tych okien robilem prubne renderki i martez ma racje ale nad pojazdem pracuje i jak narazie mi się to podoba jak nie będzie pasował do sceny to go walne jako osobna pracka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwieq

Ok trochę to trwało, ale znalazłem skaner i mam szkic. Nie rysowałem nic więcej, bo nie wiem czy jeszcze będę to robił zobaczcie i piszcie czy koncepcja wam się podoba ( wiem, że nie umiem rysować) pojazd ten nie posiada kuł ( jak by ktoś nie widział) za tymi \"nadkolami\" będą silniczki kierunkowe po 2 na każdym. Pojazd wzorowałem na leksusie z \"raportu mniejszości\" z tym, że tamten miał koła i nie latał ;p

szkic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś sie może jak takie miasto mogłoby działać w przyszłości? To wbrew pozorom może się przydać w na etapie tworzenie swojej wizji.Osobiście uważam że daleka przyszłość w miastach może bardziej dziać się pod ziemią niż na wysokości (parametry żarówki wciąż sie polepszają a klimat niestety się pogarsza )no wiec...ale to tylko dywagacje...Widać w tej pracy że masz potrzebę kreowania dużych przestrzeni a możesz mi wierzyć że im lepszy pomysł na jej scenariusz tym większa przyjmność z jej realizacji , choćby wirtualnej...Pozdrawim i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności