Skocz do zawartości

postać 3d: Joker


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam. No szczerze powiem, że chciałem dokonać małej graficznej prowokacji. ;) Raczej oświetlnia ani kadru nie zmienię bo musiałbym to zrobić w 1599 innych klatkach. Jest to po prostu jedna klatka z całej animki, filmik jest narazie na etapie postprodukcjii i pewnie za niedługo wrzucę go gdzieś. Byłem ciekaw komentarzy na temat samej postaci ale widoczenie się nie doczekam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No szczerze powiem, że chciałem dokonać małej graficznej prowokacji. ;) Raczej oświetlnia ani kadru nie zmienię bo musiałbym to zrobić w 1599 innych klatkach. Jest to po prostu jedna klatka z całej animki, filmik jest narazie na etapie postprodukcjii i pewnie za niedługo wrzucę go gdzieś. Byłem ciekaw komentarzy na temat samej postaci ale widoczenie się nie doczekam. Pozdrawiam.

 

to pobaw sie color grading'iem w ae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, to ja jestem ciekaw tej animacji:) Podobają mi się włosy, robione z plane'ów czy inną metodą? Postać jest bardzo ok, ale jest jeden element, który trochę tu bruździ - są nim oczy. Kiedy zasłonię mu gałki oczne to całość prezentuje się zdecydowanie lepiej. Byc może jest to kwestia tego ujęcia i w ruchu będzie wyglądać inaczej.

Fajnie zrobiłeś usta/zęby/język, widać że ładnie będzie się to animować. Wzmocniłbym tu na teksturze czerwone smugi po bokach ust - teraz słabo je widać. Ogólnie gdyby Jocker miał więcej ostrzejszych rysów twarzy to by nie zaszkodziło, ale i tak wygląda przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Co do kolor korekcji to jest tak, że ja się nie czuję dobrze w tych klockach, a chlopaki z firmy jakoś też się nie palą do pomocy. Więc to się okaże niebawem co z tego wyjdzie. To co jest na górze to praktycznie czysty render złożony z paru warstw.

 

Włosy to zwykły maxowy Hair&Fur..

 

Jokerek z avatara to ma już ładnych parę lat. Jakoś tak wychodzi zawsze, że ciągnie mnie do super bohaterów.

 

Ogólnie cała animacja powstała już ładny rok temu ale rendery się rodziły w strasznych bólach. Fryzurę zmieniałem mu z 30 razy i tak zawsze coś jest nie tak. Teraz mam trochę wolnego czasu więc postanowiłem wypuścić ten projekt, w jakiejkolwiek formie. Więc jedyne zmiany już będę wprowadzał tylko w poście. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności