Skocz do zawartości

Nowe tablety Bamboo od Wacoma


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne calkiem w bardzo rozsadnej cenie. Nie kumam tych gestow - w jaki sposob jest wygodne odkladanie piorka zeby paluchami pomacac tablet? Nie wyobrazam sobie.

Nie wie ktos czy jest mozliwosc blokady tej wspanialej i-funkcji? Znaczy spoko , nie przeszkadza mi ale chcialbym miec pewnosc, ze jak opre reke podczas rysowania to tablet nie zacznie wykorzystywac tej przelomowej technologii podnoszac mi cisnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnie bambo, jak do rysowania/malowania, to eSka jest za mała (tylko trochę większy obszar roboczy niż paczka fajek), a ten odczyt pochylenia się rzadko użyje. Jak do szpanowania to każdy wacom jest dobry, ale jak się ma 25" monitor z pierdyliardem pikseli, to dokładność na małym tablecie po przeliczeniu na piksele monitora wychodzi gdzieś ~3px czyli milimetra na monitorze. To dużo moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi,

"Fajne calkiem w bardzo rozsadnej cenie. Nie kumam tych gestow - w jaki sposob jest wygodne odkladanie piorka zeby paluchami pomacac tablet?"

 

Faktycznie ten problem występuje, jeżeli rysownik ma jedną rękę :)

 

"Znaczy spoko , nie przeszkadza mi ale chcialbym miec pewnosc, ze jak opre reke podczas rysowania to tablet nie zacznie wykorzystywac tej przelomowej technologii podnoszac mi cisnienie"

 

W nowych tabletach z andkiem jest cos takiego jak palm rejection ;] Więc może i tu jest (aczkolwiek jak nie napisali to pewnie nie ma)

 

Ciekaw jestem jak sie sprawdza w praktyce ten multitouch.

 

A tak w ogóle Nezumi, to widzę, że strasznie jesteś cięty na apple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności