Skocz do zawartości

Maide Control - kontrolowanie aplikacji 3D/CAD iPadem


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisaliśmy już wcześniej o aplikacjach na iPada dla grafików. Nie były to jednak aplikacje, które mogłyby nam pomóc w pracy z 3D. Były to przeglądarki, proste generatory. Firma Maime stworzyła natomiast aplikację na iPada wspomagającą samą pracę oprogramowaniem 3D.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2037

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, byłaby to ciekawa aplikacja gdyby można było to robić przez internet, coś jak remote desktop, i nietylko na tego cholernego ipada, ale też na jakieś telefony z większym wyświetlaczem, androidy, iphony. Łączysz się z kompem, ustawiasz widok, puszczasz render. Samo w sobie troszkę bez sensu, przesuwa palcem po ipadzie, a klawiatura leży bezużyteczna, zaraz będzie musiał z niej skorzystać żeby wywołać jakieś polecenie... za dużo zbędnego machania ręką, za mało przestrzeni sięzaczyna robić na biurku... a szkoda, bo zapowiadało się ciekawie gdyby była ta opcja przez neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie bawi szukanie na sile zastosowania do i-pada :D Suuuuper - moge sobie poobracac model i zmienic widok a nawet mam mega wygodne menu ktore juz po kilku sekundach zabierze mnie tam gdzie w ulamku sekundy skrot klawiaturowy. Powaznie komus sie podoba to miachanie paluchami po ekranie? Dla mnie to jest fenomen, ze ktos reklamuje i znajduje nabywcow na mniej wydajne i bardziej ograniczone sterowanie. Spoko, na samym tablecie jestem w stanie zrozumiec cale to macanie ekranu ale przenoszenie tego do kompa gdzie mam myche, klawiature i piorko? Pfffff... I'm too old for this.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znajdą nabywców - tak jak Marcin_ps powiedział - gadżecik który na inwestorach robi wrażenie - szczegół, ale widać że firma "idzie z duchem czasu" jak masz za sobą projektor i nie siedzisz przed kompem i klepiesz tylko masz iPada i wszystko nim sterujesz. osobiście pewnie nigdy tego nie użyję ale niszę nabywców widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności