Skocz do zawartości

MASKOTKA: Orion VS Timoti VS Sebfx


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

Może pokusił byś się o jakieś palce z malutkimi pazurkami i takie różowe poduszeczki pod łapkami (jak koty mają, miśki z resztą też) było by ślicznie ;-) i załóż mu nowe bateryjki może zatańczy, w ruchu było by mu do twarzy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kris a jakim sposobem się tam zwiększa gęstość i długość ? To kolor ma znaczenie ? BO chodzi żęby nie była jednakowa na poszczególnych id..

 

LHT pomyślę nad tym dzięki.

 

Sebfx wow niezle....Możesz pokazać siateczke i bez meshmoota ?

 

 

Jeszcze tylko co zrobić żeby w renderze pokazywało mi futerko bo przypisuje shag-fura tak jak trzeba tylko nie ma go ani w vievporcire ani na renderze i jeszcze nie mam w material editor materiału hair czy jakoś tak..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe update a mianowcie deejay miś :)

 

mis_deejay.jpg

 

Narazie konsola deejaya słaba bo tak na szybko ale to poprawię i oczywiście słuchawki też będzie miał :)

 

Ale z tym futerkiem nadal mam problem...:( Bo nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit.jpg

 

Lepiej na to nie patrzeć ale cóż :)

Chciałem tego nie dawać ale nie umiem sobie z tym poradzić :(

Więc tak podstawowe pytania:

1.Jak przypisac kolor do tych włosów ? Bo zaznaczam że nie mam materiału hair standart lub zle patrze...

2.Jak zrobić żeby na całej przestrzenie były jednakowe te włosy bo teraz jak widac nie sa.Chodzi o to aby pokryły cała głowe a nie czesc.

 

 

Dzięki za Pomoc bo to ważne Bardzo bo stanołem aktualnie w miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... faktycznie coś jest nie tak TIMOTI....

coż mam wrażenie że wsystkie rolety shaga są samo przez się zrozumiałe.. ale może się mylę...

 

Thickness - grubość

Length - długość

Curliness - lokowatość

nie wiem co tam jeszcze z tych ważniejszych... (nie mam zainstalowanego obecnie shaga i tylko z pamięci jadę..)

 

Co do kanałów mapowania to działają tak jak bump lub opacity... bazując na jasności pixeli... im bielsze tym więcej włosów, tym grubsze itp. Im ciemniesze tym bardziej w kierunku zera - czerni...

 

p.s.

Co do Twoich pytań to wygląda to tak, jakbyś miał przypisaną teksture fall-off do grubości i dlugości włosów... może jakiś gradient kolisty... coś tam musi być nie tak...

Ustawienie rozmieszczenia włosów typu Area lub Even wystarcza w zupełności by je różwnomiernie rozłożyć...

A co do koloru, to przypisujesz jak każdy inny materiał... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gotham :)

Timoti futerko to shag fur ;) teraz nie mam przed sobą maxa więc Ci ustawień nie podam ale w grunicie rzeczy to nie jest to jakaś wielka filozofia musisz tylko materiał i światełka dobrze dobrać :)

Pionier robi się ;)

Orion pojutrze koniec tej mini bitewki a ty nic nie wrzucasz ??

 

o właśnie Timoti termin jest do 14 07 czyli włącznie z 14. 07 czy do godz 24.00 trzynastego ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebfx z 14 wlacznie czyli 15 to juz koniec

Ale chodzi mi o to ze masz cala maskotke pokryta futerkiem bo ja nie moge woogle do tego dojsc bo jak gestość zwiększe nawet do 16 to lipa i nadal sa nie rowno pokryte....

a jeszcze z kolorowanie moze mi ktos powiedziec dlaczego jak daje material na wlosy sa ciagle czarne ? tak jakbym ich woogle nie zmienial...a ten hair material juz znalazlem wiec powinno byc ok...chyba ze w brazilu nie moze byc renderowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he atak klonow :D pieski swietne ,motyw walki mi sie podoba:)

zalizywanie sie na smierc ,albo mordercze patrzenie sobie na wzajem w te wielkie cielece oczka:D

Ewentualnie motyw szpitalny ktory bedzie bardziej slodki ten przyprawia drugiego o cukrzyce:D

Kurde gadam jak moja kobieta:/

 

[Wyedytowany dnia 13-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Timoti niezły text. No i zmieściłeś się w czasie.

Niestety na wskutek nagłych i nie planowanych obowiązków ;) ja nie zdążyłem ze scenką dla piesków co mam zamiar nadrobić do końca tygodnia. Tak więc jeżeli chodzi o mini bitwę to kończę ją w takim stanie jak na ostatnim renderze. A już niebawem skończoną prackę umieszcze w Gallery - Finished Works .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to sterylne tlo wygladaja troche jak nagrody dla dzieci w gabinecie stomatologicznym :) Ale to tlo akurat bardzo fajne, nie podoba mi sie tekstura tego na czym siedza. Dopracuj tez oczy i bedzie fajna praca.

 

Aha, i kolory sa troche zimne. Mozna by rzucic filtr ocieplajacy w PSie lub podkrecic kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timoti -> twoje futerko wyglada lewo bo zle do niego podchodzisz

ustawiles duza grubosc wlosa przy jego malej ilosci

 

 

jesli popatrzysz na wlosa z boku (a najlepiej na kilka) to widac je w miare wyraznie, jesli jednak popatrzysz na nie z gory to dupcia zbita czeba sie wpatrywac - i hyba shag tutaj stara sie to dosyc ostro symulowac hyba az zabardzo :)

 

moja rada -> zmniejsz gestosc minimum o polowe i zwieksz ilosc wloskow minimum 4x a najlepiej 6 razy oczywiscie drasztycznie wydluzy sie czas renderowania ale efekt powinien byc ok

 

 

aha jeszce jedno ustawienia rendera shaga

tam jest jakis parametr(niepamietam juz dokladnie) odpowiedzialny za dokladnosc renderingu(niestety rowniez mocno wydluza rendering) pokombinuj z nim a wloski ktore znikaja powinny siepojawic na nowo

 

milej zabawy futerkiem ;)

 

 

ps. nie rob calkowicie prostych wlosko troche je powykrzywiaj , jesli beda idealnie proste to bedzie ich optycznie mniej w porownaniu do rendera na ktorym sa skrecone chocby odrobine (nie chodzi mi tu o parametr curlines czy jakos tak - poprostu wyedytuj krzywa wlosa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności