Skocz do zawartości

Wip 2d: Ksena


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurde dzięki za wiarę, obiecuję, że na bieżąco dociągnę temat. Od długiego czasu zajęty jestem zupełnie innymi analogowymi robotami. Ciężko jest mi zebrać się w sobie żeby na nowo rozpocząć systematyczne mazanie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na miniaturce wygląda gorzej niż w powiększeniu. Całkiem fajnie się zapowiada. Łapki ma na pewno za krótkie - lewa ręka przylega do ciała, jest wyprostowana a sięga jej tylko do wacka. Deeruga sprawa podudzia (jagnięce?=]) wiem że lekko wpadają w skrót ale zdają się być również za krótkie. Widziałbym je smuklejsze z bardziej wyeksponowaną kostką. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie, ludzie dosc czesto ostatnio wystawiaja prace cyfrowe na wernisażach w formie wydrukowanej. Na twoj na pewno bym przyszedl jesli tylko byl bym w okolicy, pomysl o tym. Ciao.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziek,i kurcze ICE dobrze było by tylko to są jednak koszty. Będę pamiętał . Wracając do obrazka- zostawiam w takiej wersji, muszę spokojnie na niego po patrzeć . Biorę sie za nowego wipa, pozdro

15komp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, ale rzuciły mi się w oczy 2 rzeczy: 1. cień rzucany przez dzidę na nogi nie zgadza się z jej kształtem (pewnie to wiesz i zostawiasz na koniec, ale wspominam mimo to), 2. czerwony kolega ma przesunięty środek klatki piersiowej względem głowy lub na odwrót, przez co dla mnie wygląda jakby głowa wyrosła mu z barku. A z rzeczy czysto estetycznych nie podobają mi się jego pazury. A włosy są prze genialne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie strasznie jaram, bo lubie to Twoje pokreskowane stajlo i pracka standardowo na poziomie bardzo przyjemnym. Jakbym mial pomarudzic, to troche ciezkie, klocowate wydaja mi sie ramiona - malo sie dzieje w ich ksztalcie, troszke wyszly jak klody drewna, z checia bym zobaczyl jakos mocniej poroznicowane formy. Ale poza tym malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nic, ponieważ ( tak jak słusznie zauważyłeś)ograniczyłem mazanie do minimum i nie sięgam po media z PS. Może i z wygody i możne z krnąbrności a może powodem jest utrzymać skupienie ( wystarczy , że powiększanie i przesuwanie obrazu po monitorze mocno potrafi mnie zdezorientować).

 

właśnie sprawdziłem, to nie dla mnie. Musze wrócić do paintera tam mam analog w cyfrze. po prostu mieszam pędzlem co równocześnie pozwala mi kontrolować efekt. Tutaj już samo dzielenie roboty na rożne etapy, kolejności działań...to nie dla mnie.

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności