Skocz do zawartości

Architektura: Kościół Votum Aleksa w Tarnowie


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Postanowiłem założyć mojego pierwszego WIPa, w nadziei że nauczę się czegoś nowego, no i dokończę choć jeden z modeli jakie zacząłem ( bo z tym najgorzej ). Nie jestem jeszcze orłem w maxie tym bardziej w vrayu dlatego wybralem coś prostego ale ciekawego, jest to Kościół Votum Aleksa w Tarnowie.

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam za ucieczkę od tematu, ale... :)

Ja pochodzę z Włodowic - to wieś w kotlinie Kłodzkiej nieopodal Nowej Rudy. Drugie Włodowice znajdują się na południowy wschód od Częstochowy :) Jest dosyć sporo takich miejscowości o jednakowych nazwach :)

Pozdro.

 

Ps. Też dziabię kościółek :) i też sporo w nim drewnianej konstrukcji. Ja robię Kościół Pokoju w Jaworze :)

Będę zaglądał.

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo musial byś namalowac teksture składającą sie z duzej ilosci desek albo wymodelować deski i ponakładać na nie różne tesktury (ja bym wybral ta 2 opcje). Z tego co pamietam Razer mowił ze w swoim wątku da tutorial po łikendzie a jego sytuacja wydaje sie bardzo podobno (no tyle ze on to ma bardziej nierównomiernie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, jest to prywatna kaplica, na czyjejś działce - może dlatego mało kto ją w Tarnowie nie widział na żywo (ale ja też nie wiem o który Tarnów chodzi). Jest to kawał dobrej architektury więc będę kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, po długiej przerwie postanowiłem trochę podłubać w modelu, nałożyłem próbną teksturę na belki, i tu mam pytanie czy powinienem champerować krawędzie belek czy zostawić takie ostre??? w realu na fotografiach te belki są po prostu kanciaste i nie widać by miały załamane krawędzie, ----> testowy renderek na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności