Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Renault Alpine A110


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój drugi model samochodu i zarazem pierwszy, który udało mi się ukończyć, zdaje sobie sprawę ze wprawne oko możne dostrzec trochę niezgodności z oryginałem, na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć ze był to testowy model na którym uczyłem się Modo wiec pewne rzeczy można było zrobić inaczej prościej dokładniej itd.

 

Software: Modo 501

Render: standardowy Modo 501 (bez postprodukcji)

Czas: zbyt długo siedziałem nad tym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ależ piękny!

Bardzo bardzo ładnie wyszedł, pokaż więcej renderów.

Lubię takie klimatyczne auta, kapitalna sprawa.

 

Pzdr.

illusion

 

To ze piękny to akurat zasługa konstruktorów i inżynierów z firmy Alpine ;). Pozostał jeszcze tylko render wnętrza który ciągle jeszcze poprawiam.

 

top_front.jpgtop_back.jpgside.jpg

front.jpg

back.jpg

34_front_left.jpg

34_front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest genialny. Widzę ,że budowałeś go bez żadnych kompromisów.. typu nie modelowania rzeczy których nie widać bądź nie rzucą się w oczy.Szkoda ze nie pokusiłeś się o jakąś scenerie...

Pozdrawiam Kuba

Co do kompromisów to odpuściłem sobie silnik skrzynie biegów itd poniżej rendery zawieszenia i ramy, brakuje silnika przewodów śrubek itd itp jednym słowem dużo tego jeszcze zostało jakbym chciał zrobić 1:1 model ;). Jeśli chodzi o jakaś scenę mam kilka pomysłów ale to wiąże się z wymodelowaniem całej sceny myślałem nad etapem z rajdu Monte Carlo albo rajdu staroci Cannes.

rama.jpgrama2.jpg

 

Bez zastrzeżeń, wspaniały detal, studio też całkiem ciekawe. Gratuluję!
Dzieki chociaż sam muszę przyznać ze mam kilka zastrzeżeń ;)

 

Wyszło pięknie !

Gratulacje !

5*

Dzieki to teraz już na motywacje nie ma co narzekać tylko zabrać się trzeba za nowy model ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności