Skocz do zawartości

Postac 3d: Robbit


Karakan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jakiś czas temu w W.I.P skończyłem poniższą prackę. Nie było czasu zrobić jakiejś sensowenej pozy więc dopiero teraz wrzucam do Finished. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że była to moja pierwsza przygoda z VRayem ;)

 

Soft: 3ds Max + VRay. Post w Gimpie.

 

I odnośnik do W.I.P jakby ktoś chciał spojrzeć: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=80053

 

Pozdrawiam ^^

 

robbit1.jpgpoza2glow.jpg

Edytowane przez Karakan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Model ladny ale render slaby. Strasznie rozproszone swiatlo. Proponuje zebys zrobil typowe 3 punktowe oswietlenie. dodal swiatlo tylne (rim) oraz glowne oraz dopelniajace. Szczegolnie te tylne moglo by podkreslic ksztalt elementow odbijajac sie na krancach modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

@Tomala: Najprzyjemniejsze skrytykowanie pracy jakie widziałem :D Jak poznałeś, że to XM8 to od razu zacząłem mieć dobry humor ^^

@Pabulo; Co do tych dłoni, to w sumie w modelu wiele proporcji jest zachwianych, wynika to z tego jaki miałem koncept. Tak to mniej więcej pokazywał, więc się trzymałem. Myślę, że proporcje mogą przejść, w końcu nie jest to żadna prawdziwa postać żeby można było je porównać. Ale dzięki za zwrócenie na to uwagi, bo sam nie zauważyłem, że dłonie rzeczywiście są małe.

@Sebazx6r: Nawet nie pomyślałem o broni białej. Od razu mi się broń palna nasunęła na myśl, a ta katana mogłaby rzeczywiście fajnie wyglądać. Ciężko teraz z czasem, ale jak będę miał chwilę to wymodeluję :)

@Pierzak: No właśnie ze światłem miałem spory problem, nie ogarniam jeszcze zbyt dobrze VRaya i ogólnie nic nie chciało działać. Muszęz naleźć jakiś dobry tutorial do oświetlenia studyjnego może. Póki co jakiś próbowałem, ale nie mogłem dojść do odpowiedniego efektu końcowego _-_...

@mafida: I dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie :D Wzorowałem się na jakimś przypadkowo znalezionym w necie obrazku, który rzeczywiście przedstawiał (mocno podrasowaną) Jenny, ale dopiero po skończeniu modelu zrobiłem research żeby dowiedzieć się czy ten robocik to tylko wymysł autora konceptu, czy jakaś "istniejąca" postać :)

Nigdy wcześniej nie widziałem kreskówki "My Life as a Teenage Robot ", z której pochodzi postać Jenny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności