Skocz do zawartości

Zapowiedź Gniewu Tytanów


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Warner Bros. wypuścił pierwszy trailer do filmu Wrath of the Titans, który jest sequelem Clash of the Titans z 2010 roku. W roli głównego bohatera Perseusza ponownie wcieli się Sam Worthington. Trailer w rozszerzeniu wiadomości.

 

2011-12-20-004707_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2151

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oczywiście trailer pokazal najlepsze sceny, właściwie streścił pięknie smaczki wizualne i już nie ma sensu tego oglądać bo nic lepszego tam nie będzie ;P

nie no lubie sobie poogladac takie pierdoły... no i oczywiście to bedzie miało duuużo wspolnego ze znaną nam mitologią grecką ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te wszsytkie trailery robi jedna osoba? każdy wygląda identycznie: scenka - czerń - scenka - czerń - scenka - czerń, rzygać mi się już chce, a kawałek Mansona pasuje do tego jak wół do karety... sory ale po obejrzeniu mega-gniotu pt. Immortals, który był szumnie reklamowany jako film twórców 300 (co jest mega-chamskim i perfidnym chwytem marketingowym), powoli mam dość takich filmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papka, papką to fakt ale trzeba przyznać temu narodowi, że CG potrafi robić:)

 

Mi też się marzy jakaś taka produkcja "na poważnie" i z "poważnym podejściem do tematu" coś jak "Imię Róży" w wersji fantazy i wyglądem tak jak to.. ale cóż.. Te głupie amerykany tak nie potrafią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh tam wszystko zależy z jakim nastawieniem siadasz do fotela... po tego typu produkcjach nie spodziewam się że głębia filmu wypruje mi flaki... i wiem, że to kolejny film robiony na jedno kopyto... ale za to jakie ładne kopyto... wrażliwym polecam "Dinokrokodyl vs Supergator" to jest dopiero kino miód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne co mówicie, bo ja w tej krótkiej zapowiedzi dostrzegłem pasjonującą historię człowieka o głębokiej osobowości lecz rozdartego wewnętrznie z powodu palącego go konfliktu: żyjąc przez lata w cieniu ojca musi podjąć ważną decyzję, której skutki będą odczuwalne nie tylko przez niego, a także zaryzykować spokojne życie na prerii na rzecz wielkiej wyprawy w nieznane. To może być dobre kino drogi też...

 

Drogie Panie, dajcie spokój. Taka dyskusja rodzi się za każdym razem...

Dlaczego nie roztrząsacie tu eleganckich efektów specjalnych?

 

Starcie tytanów nie było najlepiej przyjęte, ale mimo to Warner ponawia próbę i mierzy się ponownie z mitologią. Co ciekawe także konstrukcja trailera jest podobna, a zwłaszcza wykorzystanie rockowej muzyki. Jest moda na przeróbki, a mitologia to worek pełen fajnych pomysłów na kino dużej akcji.

Z takich ciekawostek, to przygotowywany jest też od jakiegoś czasu prequel/spin-off dla 300.

W przyszłym roku, pamiętajcie, czekają nas też ekranizacje znanych baśni: prócz dwóch Królewien Śnieżek, pojawi się też Jaś i Małgosia, a dziś zadebiutował trailer do Jasia: Pogromcy Olbrzymów.

 

Będzie zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności