Skocz do zawartości

scena 3d: Love for Light


adamakis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć, jedyne co mogę opisać to pierwsze wrażenie. Techniczne aspekty masz opanowane czego już dałeś dowód w poprzednich pracach. Uważam, że od pewnego czasu dziwnie błądzisz i niestety nie trafia to do mnie tak jak kiedyś. Chodzi mi o pewnego rodzaju czystość przekazu, do której patrząc na Twoje prace zostałem przyzwyczajony.Teraz tego nie ma. historia się komplikuje i już przestaje być jednoznaczna a na dodatek forma nie jest na tyle przyjemna by do niej wracać. Jestem pewien, że te próby w pewnej chwili zaskoczą i wyjdzie z tego coś dobrego ale teraz wszystko lata w chmurze a ja czekam na skroplony a najlepiej skrystalizowany konkret. Ostatnie prace dla mnie są nienajlepsze ale wiem, że przyjdzie taki dzień kiedy to co zrobisz spowoduje, że o pracach takich ja ta się zapomni i będziemy pamiętać tylko to co dobre.

Stawiam na to i czekam na tę chwilę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wszyskie komentarze co widze ida na tej samej atmospherze :)

@plasti, i may come back to the visualisations although i don't think that they are so much kicking as some of the guys do here,

i don't have the same passion to it anymore... But i have a lot passion for what i do now :)

 

@Lucek & azinsky,

prawda jest ze jestem na takich zmianach co napewno ma wplyw do pracy tez... Postanowilem zostawic grecje na jakis czas i przyjechac do Polski na 1 rok lub wiecej, to dla mnie wielka zmiana bo nie zyje w polsce juz 30 lat. Prace w tym okresie sa przewaznie experymentalne i to oczywiscie moze powodowac rozne uczucia. Mysle ze jak juz bede w polsce i tylko tym bede sie zajmowal wyjdzie cos wiecej ciekawe. Z drogiej strony wasze oczy widza inne rzeczy niz inni co sie nie zajmuja bardzo 3d (czasami nie wiedza tak naprawde so to jest) ale lubia te compozycje. Anyway, dzieki z wsparcie i rzycze wszyskim wesolego Nowego roku co jestem pewny ze pojdzie lepiej niz poprzedni dla Wszystkich!

 

ps. Czy moze jest ktos z dolnoslaskiego ktory zna drukarnie professionalna aby drukowac printy? (ale jak najlpesza jakosc).

Edytowane przez adamakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wole napisac po ang, bo pewnie kolega zawsze uzywa translatora, tak wiec robie mu dobrze:P, no chyba ze po angielsku tez translatuje, to wtedy bledne kolo:P

 

@adamakis

tell me exactly wich city in dolny slask, maybe i can help

 

regarts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

plasti ne uzywam translejtora to po prostu moj polski, mialem 10 lat jak wyjechalem z polski i dalem rady do 3ej klasy tylko :),

mysle pojechac do jeleniej gory, ale bede dzialac pomiedzy jelenia-walbrzych-wroclaw, jesli znasz najlepsza drukanrnie gdzies tam to by bylo super.

Boltic, to prawda ze bedzie szok dla mnie ale przewaznie termiczny mysle bo nawet latem jak jestem w polsce na wakacjach mam problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności