Skocz do zawartości

Scena 3d: Kuchnia


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Według mnie bardzo ładne pomieszczenie a jeśli chodzi o teksturę to dlaczego poprzednik pisze, że dziwna tekstura? Jeżeli są to okna wykonane z litego drewna sosnowego to myślę, że wyglądają ok:) Trochę zastanawiają mnie te chromowane kwadraty w tych listwach maskujących. Chodzi mi o te listwy maskujące( tzw, w środowisku stolarskim- PILASTRY), w tym miejscu gdzie jest bodajże lodówka pod zabudowę oraz tam gdzie jest wyspa, przy szufladach. Są tam takie listwy z wykonanymi trzema rowkami a powyżej nich oraz poniżej są te kwadraty chromowane. Dlaczego chrom. Zazwyczaj wykonuje sie je z tego samego materiału co kuchnia. Piszę to dlatego,że ostatnio miałem przyjemność wykonania kuchni właśnie w takim stylu. Poza tym ciężko mi powiedzieć, gdzie można znalezć takiego producenta tych chromowanych kwadracików. Poza tym jak dla mnie wizka świetna, miło się na nią patrzy, optymistyczna:)

Edytowane przez placebo29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze, dodaję przybliżenie (pierwszy post)

 

makbol - dziękuję, identyczne okna widziałem, nie wiem co jest w nich dziwnego.

placebo29 - takie dostałem wytyczne, zrobiłem materiał który był na referce.

 

Lucek- logo dałem dlatego że miałem takie wytyczne od klienta, na mojej stronie nie ma loga. Głębia ostrości jest, dodałem przybliżenie (pierwszy post).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargate- Dziękuje :)

Voyager-Dziękuje :)

vizpeople-Dziękuje :)

mf- Dziękuje :) też nie jestem zadowolony z kadrów, musiałem pokazać możliwie najwięcej w każdym kadrze a nie chciałem rozszerzać kamery.

gregory- gama na 2.0, porównując moje ustawienia z ustawieniami znajomych mam jakoś dziwnie ale tak robię długo i jestem przyzwyczajony. LC + irr

 

 

Ewert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności