Skocz do zawartości

WIZ: Salon z kuchnią


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przedstawiam mój ostatni projekt robiony w wolnym czasie. Jestem świadom niektórych niedociągnięć, ale nie będę już nic poprawiał. Po prostu wyciągnąłem wnioski na przyszłość... p.s Jeśli ktoś kierował się sercem, a nie rozumiem przy wyborze dostawcy internetu to z góry przepraszam za ilość ujęć;)

 

planja.jpg

 

71940211.jpg

 

66281077.jpg

 

94206679.jpg

 

68141700.jpg

 

25517913.jpg

 

24376549.jpg

 

79342830.jpg

 

41819631.jpg

 

87339010.jpg

 

54295542.jpg

 

50396811.jpg

 

45806469.jpg

 

75869285.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Patrząc na okno odnosi się wrazenie, że więcej światła powinno wpadac do wnętrza. Sceny sprawiaja wrazenie nie do końca przemyślanych. Tak jakbyś wrzucił wszystkie modele, które kupiłes od Eversów i teraz chcesz się nimi pochwalić. Meble twarde stolarz zapomniał polakierować ;) Ogólnie efekt końcowy nie oddaje twojego wkładu pracy, który zapewne był spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion: Scena oświetlona jest hdri na dome i sky portale w oknach także fizycznie jest wszsytko poprawnie. Co do modeli to naturalnie jest pare, ale głownie wyposażenie kuchni. Także to jakieś pomówienia, nie wspominająć już, że się je kupuje w celu używania...

 

Meble twarde stolarz zapomniał polakierować ;)

 

Bo takie miały być! Surowe drewno! Nie widać? Ludzie co z wami o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zwieracze na luz:) ładnie to powiedz, bo wątek jest bardzo fajny, trochę się przyjemnie ogląda a mówienie co jest źle z ludźmi to ziarno niesmaku:)

 

BTW podobają mi się wizualizacje, chociaż mogłoby być więcej ciepła i głębi. Nie jest płasko, jest OK. Kadry do wyrównania. Zainspiruj się znanymi sposobami kadrowania. :)

 

Równe kadry mogą powiedzieć o grze świateł, nie ma tak, że się coś zapada, poza tym niektóre elementy są tu ucięte i trochę przeszkadzają. Czasem pomaga zasada złotego podziału, choć ścisłą regułą to nie jest. Potem przedstawienie w fajny sposób detalu. Bez ucinania, takiego że wystają małe kawałki czegoś tam.

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając poniższe komentarze, stwierdzam, że miejsce miała cięta dyskusja :) Przeglądając powyższe zdjęcia widzę odzwierciedlenie na styl skandynawski. Urok prostoty. Królująca biel jest ponadczasowa i optycznie powiększa wnętrze. Z opinii wiem, że można wykreować piękne aranżacje niewielkim kosztem. Jak dla mnie, to aspekt jeden z ważniejszych, pewnie dlatego, że jestem studentką. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny klimat:) Mi osobiście się podoba, zwłaszcza salon. Bardzo miło widzieć rzut, pomaga to lepiej zapoznać się z prezentowanym wnętrzem. W kuchni drażniąca jest dla mnie otwarta szuflada, aż chce się podejść i ją zamknąć. Rozumiem, że chciałeś pokazać poziom detalu, ale może lepiej byłoby otworzyć ją tylko na jednym ujęcie (zbliżeniu). Aha i jeszcze mam pytanie o lodówkę, mógłbyś podać nazwę tego sprzętu? Jakieś dziwne proporcje, materiały też coś mi nie leżą. Może zupełnie się mylę i ta lodówka rzeczywiście tak wygląda, stąd moja prośba o podanie nazwy producenta:P Całość bardzo fajna, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero zaczynam i z pewnością długo nie dojdę do takiego poziomu, a Wy autorowi projektu wytykacie jeszcze niedociągnięcia xD

Mi się naprawdę podoba.

 

Dopiero zaczynam, a już mam problemy z motywacją, bo choć portafię już wymodelować to i tamto to ciężko mi skomponować przykładowo właśnie meble w ładny pokój...

 

P.S Ile czasu zajmuje Wam przygotowanie takiej wizki całego mieszkania, jeśli 100% jest Wasze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-white bance źle ustawiony ( biel paskudnie zaniebieszczona)

-nie panujesz nad color mappingien ( przy hdri trzeb się napracować aby tak spalić okno :) , sam efekt nie jest już modny, nie ma nic wspólnego z fotorealizmem)

-Fronty meblowe grubsze od blatu? nie chciałbym zobaczyć ceny takiego patentu w realu:) Przesadziłeś z FOV

-Coś tu jest nie tak ze skalami według pierwszych ujęć to to pomieszczenie ma około 2,2 optycznie dosyć dziwne jak na nowoczesne mieszkanie

-Ohydne uchwyty meblowe i jeszcze na dodatek wyeksponowane

-Materiały w kuchni są tragiczne Lodówka Gorenje RB 60299 OGR ma typowo metaliczne lakiery zastosowane, u ciebie wygląda jak coś z plastyku

-Kadry 7,9,10 to niby co mają pokazywać eksponowanie kontaktów, podłogi robisz to dla producenta tych elementów bo jeśli tak to podłoga ci całkowicie nie wyszła materiał mocno nie ciekawy i nie odwzorowujący podłogi tak panelowej jak dechy podłogowej płaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności