Skocz do zawartości

Film Animowany: "Bajka o Jasiu i Małgosi"


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadku nie jest moim celem cię obrażać ani zaszczuć (chociaż masz prawo tak myśleć). Zwracam uwagę na to że wyzywanie od idiotów i wylewanie na forum żali do niczego nie prowadzi. Regulamin tak samo traktuje wszystkich userów, a brak reakcji w tej mętnej bądź co bądź dyskusji nie oznacza że można sobie bimbać na regulamin.

 

A jeśli chodzi o moje prywatne zdanie: Dyskutujcie jak dorośli mężczyźni bo takie przekomarzanie przypomina mi czasy gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o regulaminie masz przypominać bo taka Twoja praca.... tylko w stosownym momencie, a nie wtedy gdy zaczyna to zagrażać pozycji faceta który przy avatarze ma dopisek...."Ex moderator"... pytam się czemu ma służyć taki napis... megalomanii...???... i co na to mówi regulamin....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga była do was obydwu. Wiem że krążą plotki o TWA, ale szukajcie go gdzieś indziej. Jeśli interesuje cię regulamin polecam w końcu go przeczytać. Zajmie to 2 minuty a może zmienić Twoje życie. Pozdrawiam!

 

//edit: Już poprawiam.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przynajmniej jedno już jest wiadome... artystą nie jesteś... co Ci się w zasadzie chwali... artysta to przecież idiota... gratuluję awansu społecznego....:)))

 

no! wiele wody w Wiśle i Odrze musiało upłynąć zanim zdałeś sobie z tego sprawę :))

 

tweety a co powiesz o człowieku jarającym sie robomaszynami i, który widzi w nich sztukę? Idiotogłupek? Przy ogólnym obruszaniu się gawiedzi pewnie coś gorszego: chory człowiek

 

i znowu impas... bo to miała być pełna ironia... a wyszło jakbym obrażał siebie i masę innych ludzi ech... tłumaczę BARDZO powoli:

ja być prosty człowiek, ja lubić ruchome obrazki, ja lubić kino z przewalającymi się roboto-maszyno-zombi-mutantami. ja lubić też filmy głębsze, wymagające zastanowienia, ale nie lubić polskiego marudzenia, że polska animacja być zła bo pogrążamy ją w stylowym i wybuchowym amerykańskim gównie :)

 

nie jestem artystą, nie pałam czystą miłością do animacji pokroju dziadka3d, ale podziwiam za tematykę, za przekaz i za plastykę, tak skądinąd inną niż wszystko co się ostatnio przewala.

 

ale na Wszystkich Braci Dobrze Czyniących (swoją drogą ciekawe czy zna ktoś książkę "Tapatiki") - nie unoszę się w szale krytyki jak obrońcy Krzyża kiedy widzę, kolejną sztampową reklamówkę, miast pięknej i głęęęębokiej animacji.

to tylko komercja, a jak ktoś nie lubi komercji, to równie dobrze, może wyemigrować na puste pole, obwiesić się świecidełkami i okopać :)

 

ot tylko tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety... jak nie pijesz tyle Coli i nie nadużywasz POPcornu... to całkiem Twoja argumentacja trzyma się POPkultury.... ale skoro wszystko jest reklamą to ja nie robiący reklamy czuję się jak mniejszość narodowa w tym samym narodzie.... nie sądzisz, że moje "marudzenie" to u mnie w miarę naturalny odruch na sytuację. Narobiłem się kilka miesięcy na komputerze mocno średniej klasy biurowej to muszę odreagować.... bo rzeczywiście czuję się winny, że nie miałem usprawiedliwiającego wszystko deadline-a... za co serdecznie przepraszam....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Prezentowany w tym wątku film "Bajka o Jasiu i Małgosi"

 

czyli mój Hardkor 42.... został zakwalifikowany do przeglądu konkursowego Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji "OPLA!" i zostanie zaprezentowany na pokazach w 20 polskich miastach i Pacanowie....:)))

http://www.polskaanimacja.pl/

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@faun... nie potrzebuje gratulacji... jak obejrzysz wystarczy... jak nie obejrzysz szkody nie będzie... ja prezentuje tylko nową rzecz i jej osiągnięcia w moim portfolio....:)))... będzie pokazywane w 20 miarach w Polsce, może trafi i do Twojego...ale jak widzę chyba nie trafi bo ty nie masz też miejsca zamieszkania.....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry-ja pierwszy raz u Pana.

Ale mi sie zacknilo za starymi dobrymi czasami komuny kiedy to na wychowaniu obywatelskim puszczano rownie mroczne filmy z rownie glebokim przeslaniem...Albo zabierali do Stutthofu na wycieczke.

Moim zdaniem rownie ambitny film,co nie do ogladania.Ale wiele rzeczy mi sie podoba.

Natomiast jesli chodzi o przekaz-wolalbym po prostu film dokumentalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w tym roku miał premierę film dokumentalny... autorstwa Urszuli Sochackiej... ale nie sadzę aby Ci było go dane obejrzeć....:))).

...mój film jest za to dostępny....!!!... i nie potrzeba specjalnej okazji ani przymusu żeby go obejrzeć.

....film jest na tyle mocny na ile można było pokazać tą tragedię zamiecioną pod dywan... konwencja pozwala sięgnąć trochę dalej w głąb odbiorcy... co widzę na Twoim przykładzie się udało... bo czym, że jest ta prawdziwa bajka w porównaniu do jakiejkolwiek rzeźnickiej wirtualnej gry dla nastolatków.... toć to pieszczota bezbolesna... a proszę działa....:))).

....mógłbyś mi wymienić kilka z tych wielu rzeczy które Ci się nie podobają.... dla mnie to cenne... wykorzystam to przy produkcji następnych filmów....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Pisalem,ze wiele rzeczy mi sie podoba akurat....Nie podoba mi sie calosc....(styl,konwencja?).

....Moze dlatego.ze ja prosty jestem.... i niewyksztalcony za bardzo....Nie lubie tzw.ciezkich(grzybowych?) i nazbyt wyrafinowanych artystycznych wizji....Tak jak chocby pierwszego z brzegu Beksinskiego....Lata temu,kiedy bylem mlody,funkcjonowalo pojecie "przemozdzone" w moim srodowisku....Ale tak naprawde sam nie wiem co lubie, zanim nie zobacze,a i to moze sie potem zmienic....

....No ale wiesz-sam wybrales taki styl-na pewno wiedziales przedtem,ze odrzuci on wiele osob i przez niego film bedzie nieczytelny dla wielu....(i nic nie spopularyzuje) .... bo zakladam,ze chciales,aby byl ciezki tak,jak to tylko mozliwe....troche jakby Cie ten ciezar podniecal(to mi pierwsze do glowy przyszlo)....troche wyglada na robiony dla komisji na festiwalu,a nie dla ludzi(zwyklych)....

.... technicznie sie czepiac nie bede....wystarczyloby,zebys mial technika....

....bede mial czas-obejrze ponownie-moze cos jeszcze mi przyjdzie do glowy-gdyz poniewaz albowiem obejrzalem to sobie w pracy,a potem wrocil kieras i nalezalo zakonczyc reflexje i przemyslenia....

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....mieszkam w mieście w którym podczas okupacji Niemieckiej było Żydowskie Getto, z którego wywieziono do obozów zagłady 140 tyś ludzi, był obóz dla dzieci polskich z zakładów poprawczych gdzie potem dołączano inne dzieci z innych powodów (dzieci od 2 do 16 lat), był tam też obóz dla cyganów z którego wywieziono do obozów ponad 5 tyś i nikt nie przeżył....(oczywiście możesz sobie to wszystko wygooglować... jeżeli odmóżdżenie pozwala)....:))).....

.......ale leżeli uważasz, że można o tym zrobić leciutki film albo w jakikolwiek innej konwencji no to go takiego zrób....:)))).... tylko nie wiem czy Ci starczy odmóżdżenia.....:)))

ja jestem przemóżdżony na maxa... i staram się takimi filmami walczyć z pójściem na łatwizną i lenistwem odmóżdżonych... albowiem uważam, że są złem największym... najgorsze w tym jest to, że większość z nich po prostu udaje taki stan z powodu wygodnego nie oddalania się od średnicy.... normalne wygodnictwo bezmyślenia....:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje,ze temat ktory poruszasz jest wazny,ale....widze Dziadku,ze nie tyle jestes przemozdzony co pogiety....i masz sie za swiata sumienie....w ten sposob nie przekonasz nikogo do niczego....opowiedzialem Ci swoje wrazenia szczerze-nie jestes w stanie tego zniesc,ze ktos odbiera swiat inaczej niz Ty-trudno.

Krytykowalem Twoj film,nie jego temat.

Staralem sie odniesc do Ciebie z szacunkiem,widze jest to trudne,mozna tylko Ciebie podziwiac albo sie jest debilem-zero rozmowy.

Wiec zegnam,a mialem nadzieje,ze odbedziemy ciekawa dyskusje o Sztuce i Historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę, bo chciałem żeby mój 4000 post wylądował w tak zacnym miejscu. Przepraszam za język;)

 

Lucek gratuluje wyboru, nie mogles trafic lepiej! Tutaj polemika na najwyższym poziomie intelektualnym! Artystyczne zgromadzenie myśli całego czlowieczenstwa. A ja tak niegodny tutaj się wypowiadam!!! Oj marny Mój los, bezkrytycznie szukającego potwierdzenia Mojego istnienia....bez jakiejkolwiek czastki, która moglaby wyrazić Mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zimny... oprócz realizacji z miejscem na festiwalu....:)))... a co u Ciebie w tej materii....:))).

 

@MariushO... a może coś o filmie, bo przecież wiedzę masz kilkakrotnie przerastającą jej materializację.... niebezpiecznie bliską zeru...:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz piękne portfolio....!!!... gratuluję.... a Apple tego wcześniej nie opatentowało.... masz jakieś kwity na to....:)))).

....... i zajrzyj gdzieś żeby sprawdzić co znaczy słowo "żegnaj" którego użyłeś.... bo chyba nie chwytasz znaczenia....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,niebezpiecznie balansuje wlasnie teraz, mnożąc pomysły na intelektualnie poprawna polemikę z Toba. Ta dziwna obsesja jakos nie napawa mnie optymizmem. Jakos trace nadzieje, na jakikolwiek punkt zaczepienia, który pomoglby porozumieć się z Toba w sposób przynajmniej komunikatywny na poziomie normalnego człowieka. Już nie mowie o poziomach tak metafizycznych, jakie poruszasz w swoim filmie. Chodzi mi o zwykla miedzyludzka podaguche o niczym. Gadac na temat Twojego filmu można dużo, niewątpliwie jego przeslanie jest jak najbardziej słuszne, niewątpliwie podjeta tematyka i rozwój akcji jak najbardziej trafiony. Przekaz jaki jest taki jest, większość mających jakiekolwiek pojecie o historii, pojmie o co chodzi. Ale co z tymi co nie maja pojęcia?

Jak dla mnie to sens tworzenia takiego filmu ma tylko dla tych nieświadomych. Ci "wiedzący o co chodzi", to dla nich kolejny "cios" w okrutna pamięć, która nieraz chcieliby wymazac. Im nie jest potrzebne rozpamiętywanie, ale potrzebne jest młodemu pokoleniu, które mało wie o zyciu.I dla nich rob filmy o takiej tematyce.

Widzisz, jak wspominali poprzednicy we wcześniejszych postach, to za ciężkie, to niepojęte, to niezrozumiale...

I choć nie doswiadczylem bezpośrednio wydarzen, o których mowi Twój film, choć moja wrazliwosc potrafi zrozumieć to co chciales powiedzieć, to jednak jest tylko Twoja wizja, tego co się dzialo, to wizja, której niestety nie rozumie większość dzisiejszej młodzieży. Przefiltrowana przez doświadczony umysl i nasiaknieta przemyśleniami, niestety nie trafia do tych ludzi, do których Chcialbys, żeby trafilo. I dlatego jest to cale zamieszanie na tym forum wokoło Twojej osoby!

Sory za moje wylewy, ja probuje Ci tylko wytlumaczyc stanowisko "nowego" pokolenia, choć sam do niego nie bardzo się zaliczam.A może się uda?

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziękuję... nareszcie na temat....!!!

strasznie to dla mnie skomplikowane... ale może mi odpowiesz na taką kwestię... oczywiście odpowiadając za całe pokolenie, które reprezentujesz chociaż nie bardzo się zaliczasz, jak piszesz w swoim poście....:)).

 

teraz kwestia.... dlaczego to jest za ciężkie (mój Hardkor 42), a Hardkor 44 był fantastyczny i nie ciężki....?????

 

miałem kilkanaście wyświetleń tego filmu podczas tegorocznej Nocy Muzeów.... w miejscu odpowiednim ale jeszcze bardziej tragicznym Radegast... były opinie, że to jest mocne i poruszające.... od wszystkich pokoleń.... Muzeum zdecydowało się już drugi rok na pokazywanie mojego filmu poprzednio "Nokturn"....... "Nokturn" był na Festiwalu SE-MA-FOR, ten film na OPLA! w tym roku......to może my żyjemy w jakichś innych światach... ja robię to dla ludzi i mając z nimi kontakt na pokazach jestem dopingowany do dalszej pracy.... a Ty żyjesz w świecie gdzie to co robię jest totalnie chybione i niepotrzebne.... nawet jakby były takie dwa światy to mi w zupełności wystarczy ten w którym mam odbiorcę....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac, ze nie bardzo zaliczam się do tego pokolenia, mam na myśli swój wiek i wiedze jaka zdazylem przyswoić do tego czasu. Jest tutaj na forum dużo ludzi młodszych ode mnie, traktujących historie jak zaświaty, być może ignoranci a być może poszukujący swojej sciezki. Piszac o ciezkosci Twojej tworczosci mam na myśli doświadczenie jakim zapewne dysponujesz. To doświadczenie nie pozwala Ci, w jakiś niezrozumiale pogmatwany sposób, stworzyć dziela "międzypokoleniowego". Ja rozumiem Twój entuzjazm z ogladalnosci jakie maja Twoje filmy i rozumiem, ze masz poparcie wśród pewnej grupy ogladajacych. Jednak charakter Twojej tworczosci, niejako skazuje ja na pewna nisze, której rozumiem nie chcesz opuscic. Wszystko gra, tylko skoro działasz i chcesz dzialac tylko w swojej niszy, to nie neguj wszystkiego co jest poza nia. Ja potrafie zrozumieć Twoja dzialalnosc, wiec sila rzeczy oczekuje przynajmniej minimum wysiłku, dla zrozumienia mojej. I już nie pisze tego w kategoriach dorobku Twojego czy mojego, tylko w kategoriach zwykłych relacji międzyludzkich. Zdanie możemy mieć rozne na dany temat czy na inny, ale przyzwoitość podpowiada nam, aby się przynajmniej tolerować.

I zle zrozumiales, ze to co robisz według mnie jest totalnie chybione. Wlasnie przeciwnie, jest totalnie trafione, tak totalnie, ze przy mniejszej doslownosci i mniejszym operowaniu symbolami, mogloby trafic do wielu ludzi. I o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie robię na zlecenie, ani w celach zarobkowych więc nie muszę trafiać do wszystkich... ale to nie świadczy i nie przekłada się na małość z powodu trafiania pozornie w mniejszość.... bo skoro tutaj piszemy z nie pod Transformersem.... tz. że przekaz i problem występuje... a jak występuje to trafia.... rozpowszechnieniem nie powinien się zajmować ten kto robi film... tylko robić następny... marketing i rozpowszechnienie tego typu nie średnicowych i nie zarabiających produkcji nie ma racji bytu albowiem zamknięto wszystkie drzwi przed nie komercją... myślę że mimo to pasją i uporem oraz połączonymi siłami możne próbować to zmienić tylko była by to Humanistyczna Utopia Współistnienia..... no i w obecnych warunkach totalnie chybiona w zasady systemowe.... ale nie tworzenie różnorodności prowadzi bardzo szybko do bardzo wąskich klapek na oczach.... co już się mocno zaznacza. Nie widzę więc powodów żeby nie robić tego co robię.... i tak jak to robię mimo wszystko są efekty....:)))

 

Nie odpowiedziałeś na pytanie o Hardkorach.... a to jest kluczowe dla określenia różnic... pseudo pokoleniowych.....

Baggins mi na to nie odpowie bo siedzi na samym czubku i widzi więcej, a ja pełzam w krzakach.... no i nie ogląda moich prac do końca więc nie zna całości problemu.....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiesz mi co znaczy Hardkor44 to Ci odpowiem. Niestety nie widziałem wszystkich Twoich filmow wiec się nie wypowiadam.

Hmm... jakkolwiek na to patrząc to raczej tworca filmu niejako z góry określa do kogo jego dzielo ma trafic. Jeśli do publiki i na kase to robi schematyczne szczyny, jeśli dla wymagających, to albo bierze kontrowersyjny temat, albo probuje stworzyć cos samemu polegając na intuicji. Problem polega na tym, ze tworzenie" wymagającego" filmu, to kwestia wyczucia i pewnej delikatności w operowaniu symbolami. Wiadome jest,z e takie dzielo nie "trafi" do większości, tylko do pewnych jednostek. Jak dla mnie cala finezja polega na tym, aby tak dobrac natężenie "prostactwa" i "symbolicznego wyuzdania", żeby przyciagnac jak najwięcej widzow. I nie chodzi mi tutaj o komercyjne zarabianie kasy czy gonitwę o slawe. Chodzi mi o zwykly entuzjazm artsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiesz co to jest Hardkor 44.... no to skąd Ty jesteś...???.... na tym forum to duży wstyd i niekompetencja.... wygoogluj sobie....:))).

Jak pewnie zauważyłeś jestem tu jedyną osobą która aktywnie tworze różnice pokoleniowe... nie tworzę tylko mętnych literackich wywodów.... tylko filmy z krwi i kości, skończone i pokazane.... mające odzew, czytelne bo oglądane mimo wszystko... ja się nie chowam za historyczne racje i doświadczenie tylko to pokazuję współzawodnicząc bez taryfy ulgowej.... jestem uparty... no i są efekty... mi one wystarczają... siedzę i robię następny film... a kolejny od roku czeka na półce na skończenie... dla mnie to codzienność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze raz mój film z tego Wątku to Hardkor 42 (bo przedstawia moje spojrzenie na wydarzenie z roku 1942), a Hardkor 44... z roku 1944.... mój powstał i nie wzbudza pozytywnych odczuć bo jest ciężki... ale powstał i jedzie po festiwalach... a Hardkor 44... był owacyjnie przyjęty przez Twoje pokolenie.... no ale jakoś mu się nie powstało, a więc przekazał tylko piękny skrawek pięknego wszystkich zachwycającego nie spełnionego snu.... dlaczego takie różnice w odbiorze... mimo zbieżności tematycznej.... proszę o jasną odpowiedź pokolenia z którym tak czy inaczej współistnieję..... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od intencji autora i jak to stwierdziles od staran marketingowców w dystrybucji filmu. Być może Twoje intencje były "głębsze" i starania o dystrybucje większe. Dlatego Twój film jeździ po festiwalach jak to piszesz a Baginskiego i tak wiecej osob "Mojego" pokolenia obejzalo. Twój trafia do targetu jaki sam sobie zalozyles a Baginskiego jaki on sobie zalozyl. W rozrachunku Bagins wygrywa ze swoim targetem dla "Mojego" pokolenia a Twój wygrywa z targetem dla"Twojego". I mamy pata! Choc raczej sklanialbym się za szachem dla Ciebie(jak już tak rozpatrując sytuacje) bo film Baginsa pouczyl "nieświadomych" a Twój "przypomniał" swiadomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co obejrzało.... ???.... no to inaczej.... co w obu wypadkach niósł przekaz... o tamtych czasach... co było tak atrakcyjne, że porwało masy chociaż nie zaistniało.... i dlaczego nie powstało skoro masy tego pragnęły.... nic nie rozumiem... to się nie trzyma obecnego systemu.... bo wiadomo, że mój jest poza nim...???...!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku posłuchaj! porównujemy teraz TRAILER (czy zapowiedz) filmu Baginskiego, z pobieznie zaakcentowana fabula, który w tej chwili ma ogladalnosc o wiele wieksza od Twojego filmu. Wiem, ze to dla Ciebie nie jest argument, ale tak Ty masz swoje festiwale, o których wie mala garstka osob, masz skończony film i masz ogladalnosc taka jaka wynika z targetu jaki sobie wyznaczyles. Bagins ma trajlera filmu jaki może powstać, ze streszczeniem pobieżnym fabuly, który jest umieszczony na jednej z najlepszych stron internetowych w Polsce, zajmującej się krytyka filmow(wiem,ze tez to dla ciebie nic nie znaczy)i tego trailera widziało co najmniej 100 RAZY więcej ludzi niż Twój film. A co porwalo te masy? wlasnie objetnica przekazu jaki może zapewnić film, nie dla wybranych, dla wszystkich. I tym wygrywa z Twoim filmem nawet ten ZWIASTUN filmu Baginsa, ze czegos nauczy nieświadomych historii, a nie przypomni historie już swiadomym. Subtelna roznica, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thx... bardzo ładnie zagmatwałeś tą partię szachów.... czuję się zszachowanym pionem... bez kontynuacji do mata... w takim stanie trwam od lat....:))))

 

@MariushO.... ale mnie nie chodzi o porównywanie oglądalności tylko o fakt że mimo, że taka wielka i poparcie i chęci obejrzenia i co powinno błyskawicznie doprowadzić do produkcji i ukończenia.... i tu mi się jakoś logika łamie...:)))... znaczy się wszyscy nieświadomi chcieli się nauczyć historii... i dlaczego się nie mogą nauczyć tylko muszą znowu tylko trwać w jej przypominaniu...???....:)))))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można budować subiektywnego obrazu własnej wypowiedzi na forum gdzie dyskutant nie jest potencjalnym odbiorcą.

 

- - - Połączono posty - - -

 

...a wasalem liczącym na przychylność seniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ci, którzy o poklask jej zabiegają ale i oni po czasie odpadają, bo weryfikują ich na swą modłę kolejne pokolenia. I tak w koło Macieju

 

- - - Połączono posty - - -

 

Generalnie nikt nie ma złych intencji tylko postronni widzą w ich poczynaniach ideę. Takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx co fakt, to fakt! Dziwi mnie tylko postawa dziadka. Jako były budowlaniec powinien sobie zdawać sprawę z tego, ze na "starych" fundamentach nie powstanie nic nowego a jeśli już, to na krotka mete. Caly rozwój ludzkości polega na burzeniu i stawianiu od nowa. To demolka i budowanie doprowadzila ludzkość do mementu, w którym jesteśmy teraz. Czy w dobrym kierunku, to pewnie określi następne pokolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MariushO... zmień nicka na Mao_Mariusho-Tsetung... zamknąć muzea, zniszczyć zbiory, a zwłaszcza te wazy z laki co mają 3200 lat... zaczynamy od nowa...otwieramy nowe muzea... lud za to zapłaci od nowa, a tam będzie wisiał dorobek MariushaMao inny od wszystkiego bo nieistniejący ale to właśnie jego siła która na niczym się nie opiera.... w kulturze i sztuce zawsze liczyły się realizacje.... podyskutuj ze mną za pomocą swoich....:))))... bo powinna być jak w naturze jakaś równowaga Ty krytykujesz moje a ja Twoje.... inaczej to nawet nie gminny kabaret.....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz udowadniasz jakim jesteś tępym maniakiem swojej pogiętej filozofii. Twoje manipulacyjne przewartościowywanie wypowiedzi innych, niż zgodne z Twoim mysleniem, tylko potwierdza chore dazenie do bycia gora. Chociaz tyle, ze to przeistaczanie sensu tego co ktoś probuje Ci powiedzieć, dzieje się tylko w Twojej glowie. Potwierdza to Twoja wielka "popularność" tutaj na forum i gdziekolwiek indziej się pokazujesz. Karmisz swój arogancki umysl, garstka ogladalnosci co oczywiście czyni Cie "wielkim artysta"!!! Tylko w Twoim mniemaniu, bo zebys nim był wśród innych, to masz za male jaja nawet do tego, żeby przyznać racje komukolwiek innemu niż samemu sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....kolejny raz udowadniasz, że nie masz żadnych materialnych argumentów które za Tobą stoją to jest dobre w komentarzach w WP, ale tutaj gdzie ludzie pokazują swoje osiągnięcia i się dzięki temu uczą od innych... w zasadzie taka postać jak Twoja nie ma racji bytu.... tylko zdaje się Ty tego nie wiesz.... naświetlasz się w kolejnych cudzych wątkach.... i tak jak tutaj nie jesteś nawet zrozumieć co do Ciebie mówi @Thx.... a on może tu powiedzieć wszystko bo jest kimś.... bo żeby być trzeba posiadać realizację tego bycia... każdy twórca ma dążenia i je realizuje i nie pojmie tego żaden.... samozwańczy filozof....:))).

 

jeszcze raz pytam się bo nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie... dlaczego "Bajk..." jest a Hardkor-u 44 ...nie ma....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności