Skocz do zawartości

WIZ: Sypialnia Dark


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszyskim,

 

Wrzucam na pożarcie moj ostatni projekt do portolio. Miałem chwilę czasu(ferie :D) to powstała taka sypialnia. Trochę się nauczyłem przy tym projekcie.

 

Co sądzicie?

 

p. Tomek

 

stylowe_lozko_sypialnia2.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_1.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_2.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_3.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_4.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_5.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_6.jpg

stylowa_sypialnia_michalski_7.jpg[ATTACH=CONFIG]84571[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nnaaaaaaaaaa....

 

bardzo ładnie, strasznie przyjemne, nie ma co tu krytykować oprócz materiału jednolitego koloru poduszki, nie widzę wzoru z którego została poduszka wyszyta, ale co tam :) Taki drobiazg. Kadry spoko, choć można było pozbyć się niechcianych wcinających się w krawędzie elementów. Cienie są, są, ale niektóre formy się tu nie kontrastują (mówię o szafce w ujęciu nr.2) czuć jakby było trochę płasko. Na pościeli widać jakieś interpolacje geometryczne :(

5*

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia - z jednej strony bardzo fajnie na niektorych ujeciach. Brakuje mi czeog projektowo do samej prezentacji, ale to pomijam. Swiatlo kuleje na niektorych szotach i przez to calosc traci - wedlug mnie wyszedlbys lepiej pokazujac mniej. Kilka ujec jak te z zegarkiem, z ramkami na pierwszych planach po prostu nieciekawe, nieciekawie oswietlone, natomiast inne bardzo na plus. Generalnie bardzo fajnie, ale z malym minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi się to podoba, chciałbym wiedzieć jak się robi tak ładne tekstylia!

Jedyna rzecz która mnie w tej pracy razi to rzucająca się oczy powtarzalność tekstury ściany. Gdyby była tapetowana to rozumiem. Ale to jest jakaś zacierana lekko farba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoomy kozackie , bo całość jakoś mi nie przypadła do gustu , może kolory bo podobny mam pokój i już nim żygam :D hehe

 

z moich uwag jesli można :)

- ta ściana mi coś nie gra , nie wiem czy poprostu styl czy co :)

- życia troche brakuje w tym

- książki na 4tym jakoś tak jak ctrl+v wyglądają

- no i ten zegarek szkoda ze go tak przepaliło

 

Long story short , łóżko na zoomach wgniata , bardzo mi się podobaja shadery - ekstra wyszło. :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, Bardzo Dziękuje za "fronta". Dzięki za wszystkie komentarze i uwagi. Postaram się je wyeliminować w następnych projektach i dłużej popracować niektórymi elementami.

 

p.Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności