Skocz do zawartości

animacja 3d : Balls


mctomciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@plasti....masz inne zdanie to je wyraź.... a nie komentuj komentarza... bo zdania mogą być różne od Twojego... trzeba się pomału tego uczyć..... takie jest życie....:)))

 

here we go again, dziadek moze krytykowac, ale nie daj boziu niezgodzic sie z dziadkiem, chyba to juz gdzies widzialem na tym forum.

 

Dziadek: zauwaz ze ty tez o samej animacji nic nie powiedziales, tylko niezbyt subtelnie pojechales po wiedzminie ktory nie ma z tematem nic wspolnego, wiec twoje uwagi to takie przyganiał kociol garnkowi.

 

mctomciu: fajna prosta animka, efekty dzwiekowe dosc.. hymm.. podstawowe, ale wspolgrają z tym co sie dzieje na ekranie. Keep it up.

A tak z pytan, kulki sie krecą, czy tylko przesuwają?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirach... a w której animacji nic nie powiedziałem....???...pod niż zawsze możesz o tym napisać... ja nie jadę po Wiedżminie tylko go porównuję... ta animacja ma jakiś morał, przekaz, a Wiedżmin tylko fikołki.... oprócz kina tz. akcji są też inne gatunki bliższe humanizmowi, więc dla Twojej przyjemności nie będę zmieniał swojego zdania i od Ciebie nie wymagam żebyś zmieniał swoje.... one mogą istnieć równolegle bez szkody dla obydwu i z korzyścią dla obydwu... obudź się...!!!... nie ma jednej słusznej opinii, ani jednej prawdy nawet jakbyś tego chciał, albo ktoś Ci wmówił że powinna być...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotki film o tym, ze komunizm jednak zwyciezy.

Przeslanie niesympatyczne a filmik sympatyczny.

Nie podeszly mi momenty, w ktorych kulki zastygaly. Owszem cofaly sie w przerazeniu ale lepiej by wyszlo gdyby choc odrobine drgaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No calkiem przyjemne, po miniaturce spodziewalem sie czegos w stylu bouncing ball, a tu takie zaskoczenie. fajny pomysl. Pytanko jak animowales ten tlum kulek ? z palca czy jakis skrypt/rig ?

 

Hej Pawelkos, dzięki za komentarz. Tłum kulek animowałem z palca nie ogarniam jeszcze skryptów niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

here we go again, dziadek moze krytykowac, ale nie daj boziu niezgodzic sie z dziadkiem, chyba to juz gdzies widzialem na tym forum.

 

Dziadek: zauwaz ze ty tez o samej animacji nic nie powiedziales, tylko niezbyt subtelnie pojechales po wiedzminie ktory nie ma z tematem nic wspolnego, wiec twoje uwagi to takie przyganiał kociol garnkowi.

 

mctomciu: fajna prosta animka, efekty dzwiekowe dosc.. hymm.. podstawowe, ale wspolgrają z tym co sie dzieje na ekranie. Keep it up.

A tak z pytan, kulki sie krecą, czy tylko przesuwają?

 

pozdrawiam

 

Efekty dźwiękowe rzeczywiście mało wyszukane ściągnięte z freesound.org Kulki się przesuwają. Nie miałem pomysłu jak zrobić żeby się toczyły dopiero zaczynam animować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności