Skocz do zawartości

scena 3d: USS ESSEX


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raffaello

Damian dla mnie Bomba! POdoba mi sie ten projekt, jedynie co nie wpadlo mi w oko to skalka po prawej. a wierz mi jestem marynarzem i widziwlem wiele widokow. Efekt wzburzonego morza wyszedl ekstra. Kiedys sie zglosze do ciebie jak wroce z kontraktu i nauczysz mnie jak to robic , jezeli moge cie o to prosic.

Ale Jest super i wielkie gratulacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no co tu duzo gadac... piekne... wiem ze malo z tego wynika ale nic wiecej powiedziec nie moge... wyrazy uznania...

 

ps. co do poziomu forum to bym polemizowal... imho jest coraz mocniej zarysowana granica pomiedzy poczatkujacymi a zaawansowanymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Jendno pytanko: wodę robiłeś za pomocą dreamscape? i z użyciem jego materiałów? Bo tak mi to wygląda.

Całość ma niezły klimat. Samolot na 1 planie według mnie pasuje -tylko sam w sobie jest dość kiepski (model sie mi nie podoba).

Mimo to generalnie jest bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda to wyrzeźbiony plane z displace od Vraya. + materiał multilayer dla połysku, i fallof dla zieleni i błękitu na zewnątrz. - to tak ogolnie, bo to naprawde skomplikowany materiał, mocno pomieszane proceduralki z mapami, i mnostwo masek, mixów fallofów vraymapów itp. samolocik, miał byc początkowo dalej, nei robilem szczegolow, ale kształt jest generalnie dobry zrobiony ponkt w ponkt z blueprintami, materiały są jak w orginale, nad nimi posiedziałem dluzej, miały ratować model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że troche coś jest nie tak ze światłem... chmury czarne, tylko na horyzoncie oślepiające światło, a pokład lotniskowca jest oświetlony :| cień lotniskowca wskazuje jakby światło padało naraz z góry i zza prawej burty, a odbicie na wodzie jakby zza lewej burty, co jednocześnie jest niemożliwe (albo słońce, albo chmury, albo światlo z jednej strony, albo z drugiej) - przydałyby się jakieś źródła światła :)

 

Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale coś tu według mnie nie pasuje...

 

...a może się myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisty... no coz... hyba sie mylisz, ale dla pewności wez jeszcze sowmiarkę :P:) -spox, zartoje sobie teraz, nie obrazaj sie, ale realizm to ostatnie co chcial;em tu uzyskać i jak by o realizm oswietlenia chodzilo to robil bym to o miesiąc krocej..... tu nie ma rzadnego realizmu oswielenia, jedynie lekkie poczucie kieronkow, tak byt obraz nei razil niekonsekwencjami. nei zgadzam sie z tym co napisałes, ale rozomiem ze kazdy lubi co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI SIE TO BARDZO PODOBA PRACA MA KLIMAT p.s nie podoba mi sie ten samolot na pierwszym planie moje sugestie są takie ze albo samolot powinien być dalej i odwrócony nadlatujący zdaleka na pierwszy plan albo powinien sie pojawić jakiś ogien lub dym i samolot pikuje do morza poza tym szczegółem to fantastyczna praca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantasy moze nie ale na pewno mocno odrealniona i troche taka hmm.. malarska.. baśniowa.. no to moze zle slowo.. ale taka mocno stylizowana. nawet bardzo mocno...

Damian poprostu zrobil scenke w hollywoodzkim stylu ,ktora swietnie wyglada i jest bardzo efektowna .Ta sama scena tylko ze realnie na maxa zrobiona mogla by juz nie byc tak interesujaca i ciekawa .hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat super, i praca klasa bez dwóch zdań - przyłączam się do chóru ogólnego :)

 

jedno do czego można by mieć zastrzeżenia to ten Corsair "na plecach" - na tej wysokości sądzę że 50 metrów dalej byłby w wodzie -no chyba że taki był zamysł hehe ale to nieważne i tak. Zajefajnie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podobają ludziki, jakby stoją i sie naradzaja co teraz będzie, tak samo z tym samolotem co na pasie stoi jakiś przyklojony czy jak? Niweim nie intersowałem sie wopją, ale woda chyba jest za zielona chyba że i napiszesz położenie geograficzne sceny :) to ci powiem jaka powinna być woda ;)

 

ten samolot na 1 planie, z moze by tak zdjecie od dolu i o n leci w kierunku tego statku jako ze go atakuje, mi si eosobiscie odrwrocony nie podoba.(ni to zesztelony nito ze odaltuje ale zeby odwrotnie?). Ale mimo tego świetnie. Podziwiam zapał. Sam robiłęm ostatnio jede model 2 miechy ale to w progzei za free bez zadnych opcji, chwuilowo mam problem i nie wrzuce ale zajakis tydzien moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany pomysł na scene i całkiem dobry finish, jednak praca bez poprawek Tigera wygląda bardzo średnio...

Całość wygląda naprawdę dobrze, lecz po dogłębnym dopatrywaniu się znajdzie się bugi o ktorych była już mowa.

 

Ocena: -5/6

 

PS. Podziwiam Cię za wytrwałość, ktorej mi brakuje...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności