Jump to content

Challenge Corner 41 <3/2012>. SONDA


miriam
 Share

Głosuję na:  

39 members have voted

 1. 1. Głosuję na:

  • Urbanboogie
   13
  • GrzegorzPrzybys
   12
  • SlawomirWolicki
   9
  • ZiN
   1
  • Jacek Kuna
   1
  • Uriel
   2
  • lulek
   1


Recommended Posts

TYP: CONCEPT/ILUSTRACJA

TEMAT: "Neuroshima" by Rotcore

 

 

 

 

TERMINARZ:

START: 08.03.2012 r

KONIEC: 31.03.2012 r

Głosowanie: 03.04.2012 - 07.04.2012

 

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Bez zbędnych ceregieli poniżej nominowane prace :

ChC41_07.jpgChC41_08.jpgChC41_09.jpgChC41_12.jpgChC41_13.jpgChC41_14.jpgChC41_17.jpg

Link to comment
Share on other sites

na Sławomira... pierwszy raz widzę obrazek tego Pana i mi podchodzi bardzo i klimat i wykonanie... wahanie było bo Grzegorz i Urbanboogie również świetnie sobie poradzili, pozdro i życzę dużej ilości głosów i uczestników w głosowaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

na Sławomira... pierwszy raz widzę obrazek tego Pana i mi podchodzi bardzo i klimat i wykonanie... wahanie było bo Grzegorz i Urbanboogie również świetnie sobie poradzili

 

Jakaś sugestia do pozostałych, że sobie w ogóle nie poradzili z tematem? Wg mnie, Ty jako założyciel tematu powinieneś zdecydować, które prace mają iść pod głosowanie, bo już teraz widać, że walka będzie się rozstrzygała tylko pomiędzy trzema pierwszymi propozycjami. Reszta zmarnuje tylko głos :P

 

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zaznaczyłem tylko które prace mi się najbardziej podobają, sory jeżeli reszta poczuła się tym obrażona, nie tak był zamiar... jeszcze przed założeniem sondy pisałem w wątkach, któe nie zdążyły "wykończyć" czy w mianiaturce wpisać ze koniec żeby je wziąć pod uwage żeby było więcej prac w sondzie, ale moderem nie jestem także za wiele nie mogę ;)

 

Nie wiem jaka opcja by była lepsza, zawsze można jakąs dyskusję otworzyć na temat zasad CHC i głosowania... macie pomysly czy sugestie to piszcie o tym, może coś się zmieni na lepsze jak jest wg was niedobrze, ostatnia bitwa też się toczyła między 3 osobami, które wg głosujacych były najlepsze.

 

Reszta uczestników też sobie poradziła z tematem, ale już nic nie poradzę że wg mnie są słabsze technicznie od tych na ktore chciałem głosować, każdemu co innego się podoba ;P także nie nie gniewajcie się i nie odbierajcie mojego posta jako sugestia że sobie reszta ni poradziła bo byłoby to klamstwem.

 

Czyżby nawet na tym forum trzeba brać pod uwagę poprawność polityczną? ;P

Link to comment
Share on other sites

dlatego gosowanie na 3 prace ma wiekszy sens bo łatwiej że tak powiem docenić ciężką pracę wiekszej ilości osób, mimo że się bawimy to czasem fajnie jest otrzymać kika głosów szczególnie gdy nie jest to speed,

ja chciałbym wyróżnić jeszcze pracę Zina, czy Grześka ale poza słowami nie mam już możliwości,

 

z drugiej strony aktualny system jest bardzo klarowny bo nie ma niedomówień kto wygrał

Link to comment
Share on other sites

Z głosowaniami to jest tak moi Drodzy Koledzy, iż ile głosów byście nie mieli tyle byście rozdali ;), sęk w tym że nie zawsze chodzi o ilość. Broniąc systemu jednogłosowego dodam, że ta forma zmusza do "wnikliwej" analizy każdej z prac i oddania głosu na tą jedną - jedyną ;). Można by ewentualnie w poście dodać, że podobała się/ została by wyróżniona ect. praca tego i tego za...

 

//Pozdr.

Edited by miriam
Link to comment
Share on other sites

Miriam, czy jest taka zasada na forum, że uczestnicy biorący udział w Chc których prace zostały zawarte w sondzie, nie mogą głosować? Z tego co się zorientowałem właściwie nie wiadomo. Osobiście nie głosuję, żeby pozbyć się dylematu natury raczej moralnej, ale był bym wdzięczny za konkretną odpowiedź. Ponadto - i tu pytanie do wszystkich - czy nie sądzicie, że ogłoszenie sondy powinno mieć symultanicznie miejsce na profilu facebookowym serwisu, który ma w znajomych sporo osób? Dzięki temu z pewnością głosowało by o wiele więcej osób. Pytanie tylko, czy udało by się uniknąć namawiania znajomych do głosowania na konkretną pracę... Pozdrawiam i liczę na rozwianie niepewności w sprawie głosowania.

 

EDIT: O ja głupi, teraz do mnie dotarło, że głosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy...

Edited by Jacek Kuna
Link to comment
Share on other sites

Ciężki wybór.

Bardzo przemawiają do mnie prace Urbanboogie, GrzegorzPrzybysa, SlawomirWolickiego i ZiNa. Chyba najbliżej klimatu Neuroshimy są GrzegorzPrzybys i SlawomirWolicki... hm, hm, hmmm... ciężki orzech do zgryzienia.

Głos daję Slawomirowi, ale gdyby nie ograniczenie do jednej pracy, wybrałabym też Grzegorza.

Link to comment
Share on other sites

Miriam, czy jest taka zasada na forum, że uczestnicy biorący udział w Chc których prace zostały zawarte w sondzie, nie mogą głosować? ...

 

Nie ma jako takich obostrzeń, pod warunkiem, iż nie głosujesz na samego siebie ;). Choć i tak nie ma jak tego sprawdzić ponieważ głosy są oddawane anonimowo.

 

... Głos daję Slawomirowi, ale gdyby nie ograniczenie do jednej pracy, wybrałabym też Grzegorza.

 

No proszę Cię, a gdybyś miał 6 w lotto, wygraną rozdał byś wszystkim ;)

 

//Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Sorki ;), nie przeciągając dyskusji nad ilością oddawanych głosów, wybór 1 głos - 1 praca, jest w naszym wypadku najbardziej optymalnym. Forum jest dość duże, link do sondy zamieszczony jest również na froncie, więc wszyscy którzy zechcą zagłosować, a są również użytkownikami max3d mogą oddać swój głos na wybraną przez siebie pracę.

kuniec i .

//Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

I zapanowała demokracja, a ludzie stali się szczęśliwsi... ;)

 

Uriel - za to, że wiem co widzę i jest to fajne :) Komiks też super, ale skoro tylko jeden głos ;)

 

Szkoda, że nie dokończyłem, zawsze przyjemnie dostać choć jeden głos, zwłaszcza przy takim poziomie ;) Pozdr

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy