Skocz do zawartości

Prezentacja Autodesk - The Foundry - HP


adek

Rekomendowane odpowiedzi

9 maja w Warszawie odbędzie się prezentacja podczas, której będzie

można zapoznać się między innymi z najnowszymi wersjami oprogramowania

Autodesk 3ds max 2013, Maya 2013 oraz The Foundry. Prezentacje

przedstawią specjaliści z tych firm.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2359

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A jak jest z miejscami ? Tyle ludzi, że będą wpuszczać tylko potencjalnych klientów czy może 17-stoletni szczyl też może posłuchać ?

 

I jaki charakter ma ta impreza ? Będą się krzywo patrzeć na dziecko ? Czy wszyscy goście to biznesmeni w garniturach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie możesz wpadać. Nie tak często jest okazja zobaczyć prezentacje wygłaszane przez osoby z The Foundry czy Autodesku. Mysle, ze po prezentacjach bedzie mozna pomeczyc trochę prelegentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i powiem Wam, że naładowali mi baterie oraz pokazali świetne narzędzia do pracy. Tak samo HP zaskoczyło mnie innowacyjnym sprzetem. Jak najbardzie na plus - oby więcej takich news'ów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wielkie dzięki dla firm Jr-Pvp i Creative Tools za organizację tego iwentu. Było fajnie.

Moje zdanie:

Prezentacja nowego Max'a chyba ok ( niewiem nie jestem zupełnie kumaty co i jak w maxie)

Prezentacja nowej Maya 2013 słaba raczej, bo niedość że cholerna przejściówka im padła i bik skriny migały

na czerwono i nie dało się oglądać tego co miły Pan pokazywał, to jeszcze to co pokazywał było kawałeczkiem tego

co pokazywali na NAB'ie. Nie spodziewałem się mega kosmosu ale jak zawsze miałem nadzieje że jak przyjedzie Pan z zagranicy to będzie lepiej niż jakiś "dyzio" co tylko viewportem umie obracać. Tutaj Pan trochę też jak by niewiedział kilku nawet podstawowych

rzeczy o Mayi co jest raczej słabe ale...Jesteśmy tylko ludźmi :)

 

Generalnie jak zawsze zawołam głośno! Dawać Rolanda! Dawać Rolanda! Roland Reyer Miszcz!

 

Reszte prezentacji ominołem całkowicie bo miałem radochę przegadać kilka długich godzin z Panem Mega głównym szefem, szefów

z Autodesku któremu starałem się uświadomić że jak będą mieli takie podejście do klientów ( wszystkich ) jak teraz to za dwa lata nikt nie będzie już chciał Mayi i innych ich softów.

Taki Hiudini zje ich "żywcem" z racji tego jak Sajd Efekt jedzie do przodu i jakie ma podejście do klienta. Pan zapisał sobie milion moich żali i uwag i bardzo obiecał że zrobi co może żeby było lepiej.

Miejmy nadzieję że chłopaki w Autodesku pogadają o tym że coraz więcej ludzi stęka i może coś, kiedyś się jeszcze zmieni - na lepiej.

 

Gadałem też godzinami z The Foundry (family) dokładnie family. U nich jak w jakiejś rodzinie. Miło, luzik, extra kul. Oczywiście Panowie przyjechali do nas robić biznes więc muszą być mili ale ich podejście nawet do skromniejszych firm lub takich, które zaczynają a chcą być PRO jest niewiarygodnie pozytywne! Na koniec Pan "Sprzedawca" ( nie prezenter) otwiera małego laptopa Apple coś tam i odpala Hiero. Robi mi 30 minutową prezentację "zazębiającą się" z prezentacją NukeX gdzie co 3 minuty zadaje mu dośc trudne pytania, a Pan odpowiada mi mega wyczerpująco potwierdza że Ci goście naprawde robią swoją robotę maxymalnie dobrze i walczą o rynek.

Mi udowodniło to że The Foundry nie tylko jedzie na dobrym marketingu. Pan po którym niespodziewałbym się takiej wiedzy zaskoczył mnie kolosalnie.

 

Na drugi dzień jeszcze panowie przyjechali do nas do studia i zrobili nam dwie godziny przed odlotem do domu prezentację Mari.

Miły koleszka "Naz" pokazał mega PRO rzeczy, a Mari jest sto lat przed wszystkimi innymi softami do paint'ingu!

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za miły iwent i oby więcej takich imprez. Są potrzebne.

Pozd. Olaf (od dziś fan boj de faundry :)

Edytowane przez olaf3de
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie przedwczoraj ale mialem przyjemnosc na szkoleniu z Nuke'a z gosciami z The Foundry. Tez zagraniczni i tak jak piszesz bardzo mili i na luzie. Potrafili odpowiedziec na kazde pytanie ponadto jak nie znali odpowiedzi to dostalem wizytówke z prosba o przeslanie pytania. Tak tez robilem. W zwrocie dostałem skrypt *.nk i notatki w nim. Czego wiecej mozna chciec?

 

Firma na 6tke. Nie staraja sie biec co sil do przodu potykajac sie o wszystko i zostawiając to za sobą tak jak to Autodesk robi. Dopracowuja produkty, łatają dziury jak równiez pisza nowatorskie rzeczy. Sam uwielbiam w nuku pracowac przede wszystkim na jego stabilnosc i naprawde mala ilosc bugow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się wrażeniami z imprez. Mam nadzieję, że zachęci to innych następnym razem w braniu udziału w takich prezentacjach.

 

O prezentacjach i samym podejściu The Foundry słyszałem podobne opinie. Miło! Aczkolwiek mam wrażenie, że ich oprogramowanie na razie u nas (w Polsce) nie jest jakoś szczególnie popularne. Ale może się mylę? Ale może właśnie u nas widzą potencjał.

 

Świetnie to słyszeć w każdym bądź razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności