Skocz do zawartości

Królewna Śnieżka i Łowca - interaktywny trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Film ma być niby początkiem trylogii. Nie wiem na czym miałoby to polegać, ale...dowiemy się już wkrótce.

 

Co do samego filmu - rozmawiając ze znajomymi odbieram dziwną niechęć, która najczęściej wynika z antagonizmu do młodej Kristen Stewart, którą zaszufladkowano jako kłodę ze Zmierzchu. Coś na zasadzie: "Nie pójdę, bo to ta z e Zmierzchu, i pewnie tam też taki Zmierzch bla bla bla". Moim zdaniem smutne, bo bardziej interesująca jest chyba jednak kreacja Królowej i atrakcyjna strona wizualna.

 

Jeśli ktoś widział klip z Trollem, to tutaj taka mała nieścisłość, że wygląda to trochę inaczej niż w scenie z pierwszego trailera:

2011-11-12-133650_news.jpg

Taka ciekawostka. Może są dwie sceny z trollem, albo ta z foty była testowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenianie filmu po obsadzie jest drogą donikąd, aktorzy chcąc, nie chcąc, mają jakąś manierę aktorską. Robert Downey Jr. lub Johny Deep przykładowo, często można wyczuć od nich ten sam klimat lub motywy które z sukcesem splatają się z dobrze dla nich dobraną rolą.

 

Czasem źle dobrany aktor może popsuć kreacje postaci, ale nie dyskwalifikuje to aktora w innej, szczęśliwiej dobranej roli.

 

Moim zdaniem więcej zależy od reżysera niż aktorów, ale przywykliśmy patrzeć na nazwiska aktorów, ponieważ to ich twarze pojawiają się na okładkach magazynów.

 

Mam to szczęście, że nie zapamiętuje nazwisk i twarzy, więc mogę się cieszyć filmami bez uprzedzeń. Choć miałem taki problem z LOTRem do którego długo byłem uprzedzony, a który nie był, jak uważałem, złym filmem, jedynie nie wyłapałem z początku klimatu filmu i raczej nigdy nie polubię głównego bohatera. Dopiero za trzecim razem udało mi się go obejrzeć bez przyśnięcia. Nadal nie jest to film dla mnie, ale nie śmiem już go nazwać złym filmem.

 

Jeśli chodzi o "Królewna Śnieżka i Łowca" najbardziej zaciekawiła mnie postać Królowej i Łowcy, wynika to po trochu z tego, że jestem świeżo po Thorze, a Łowca jest stosunkowo podobny jako postać, więc jestem pewien, że mi się spodoba.

No i mam wielką słabość do czarnych bohaterów (Królowa) i antybohaterów (Łowca).

 

Zatem czekam :)

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzAk1 - ale dlaczego tak? Oglądając Zmierzch doszli do wniosku że się nie nadaje do tej roli? Ja dopiero od ciebie się dowiedziałem, że to klientka ze Zmierzchu - niby kiedyś półtora odcinka przebolałem, ale jakoś mi się morda nie zapamiętała. Tak czy siak nie przypominam sobie, żeby jakoś raziła mnie jej gra aktorska, ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grave - ale ogólnie tak sie porobiło że cały internet śmieje sie ze zmierzchu i z niej, ze jest drewnem z jednym niezmiennym wyrazem twarzy. ja sie nie wypowiadam bo nie widziałem ani sekundy żadnej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Freedom Fighter - czyli niby jednak po prostu kiepska z niej aktorka... Cóż, mam nadzieję że w tym filmie się sprawdzi, no chyba że cały film będzie lipą, to wtedy i tak będzie mi wszystko obojętne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności