Skocz do zawartości

Kim Jung Gi


gutekfiutek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

fajnie w locie ma rozpracowaną perspektywę, też chciałbym być tak w przestrzeni obcykany, a co do dziubdziania z wyrazem czy bez, to ja chętnie najpierw opanuję rzemiosło by narzedzia mnie nie ograniczały, a czy wtedy postawię kropkę, czy też zrobię coś realistycznego to już moja własna sprawa, jeśli kogoś to w jakiś sposób motywuje do nauki, czy pracy nad sobą to ja nie mam pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos już napisał wcześniej, że dziadkowi sie już przepaliło ze starosci kilka przewodów i płyta mu się zacięła i nie rozumie najprostszych prawideł rządzących światem, że niektórzy po prostu lubią to co robią i mają w nosie opinię innych, skupiają się na tych, których jara samo oglądanie filmu, o procesie powstawania ich dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3D

 

nie zapominajmy o naszym Franciszku Starowieyskim... prawdziwy wymiar przekazu, a nie dzibdzianie bez wyrazu....:)))

http://www.digart.pl/aktualnosci/870...l#.UBj-CbSdCtM

 

haahahhahahahahahahahhahahaha ;))))))))))))

 

ola-f

 

a co co dokładnie chodzi bo nie rozumiem? Koleś robi linearty i tyle. chyba ze w tych podpisach po chińsku/japonsku jest coś.

 

eee... no a czy to nie jest genialne że ot tak sobie koleś z bani rysuje bez żadnych linii pomocniczych, zbędnych, wszystko co zechce? to tak jakby miał rzutnik w oczach i jechał po liniach to co sobie wyświetla... samo to jest już ociekające zajebi***ścią... niejeden "starzec wiejski" by tak nie potrafił... filmik pokazuje znakomite umiejki artysty, znajomość perspektywy, budowy obiektów, ludzi, itd... wyczucie przestrzeni, anatomia, masss effect skills... i to wszystko krótkimi machnięciami bez poprawiania czy wymazywania + jakims flamastrem czy ala copic'iem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz spoko ale jak sobie robisz wprawki to później chyba tak właśnie rysujesz. Jeżeli specjalizuje sie w linearcie to w zasadzie jako profesjonalista po latach tak właśnie powinien śmigać. Normalna sprawa, że ukierunkowanie umysłu tak wąskie daje nieporównywalnie lepsze efekty w danej dziedzinie.

Nie powiem fajnie wygląda, ale liczyłem, że to nie timelapse, ale wychodzi że tak. Dla mnie równie emocjonujące co filmik o kolesiach myjących szyby: http://www.youtube.com/watch?v=GONMdPQ24pM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz spoko ale jak sobie robisz wprawki to później chyba tak właśnie rysujesz. Jeżeli specjalizuje sie w linearcie to w zasadzie jako profesjonalista po latach tak właśnie powinien śmigać. Normalna sprawa, że ukierunkowanie umysłu tak wąskie daje nieporównywalnie lepsze efekty w danej dziedzinie.

Nie powiem fajnie wygląda, ale liczyłem, że to nie timelapse, ale wychodzi że tak. Dla mnie równie emocjonujące co filmik o kolesiach myjących szyby: http://www.youtube.com/watch?v=GONMdPQ24pM

 

Słuchaj, z całym szacunkiem - ale próbowałeś kiedyś tak rysować? Cienkopisem/markerem bezpośrednio i bez szkicu?

Wiesz jak takie coś jest trudne?

Ogarniać przestrzeń w rysunku w momencie rysowania?

Bo tutaj słowo klucz:

wiesz spoko ale jak sobie robisz wprawki to później chyba tak właśnie rysujesz.

 

Mi wiele mówi. Jeśli podchodzisz do CZEGOŚ TAKIEGO jakby to było coś zwykłego coś co po latach "śmigania" jest oczywiste - to ja wymiękam.

 

 

 

Osobną sprawa jest Starowieyski - chyba jeden z ostatnich profesorów tego typu, którzy od ręki potrafili studentom narysować coś mega wypasionego jako przykład.

Aczkolwiek nie wiem Dziadku czy by ci do końca pasował - z tego co pamiętam na Akademii i wśród Artystuff raczej funkcjonował jako przykład kiczu dla plebsu...

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko nie jaraj się tak, każdy ma własne zdanie. Dla mnie koleś malujący cienkopisem słonie od 20 lat nie jest nigdzie w okolicy zajbebistości, bo mam nieco inne imperatywy. Rozumiem, że to potrafi, mózg na to pozwala wystarczy go wąsko kierunkować. Nie wkurzaj się, myślałem ze chodzi o co innego w tym filmiku. Jestem dorosły, czułbym się dziwnie gdyby koleś z mazakiem robił na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności