Skocz do zawartości

Wiz: Wnętrze-inspiracja Nintendo NES.


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Ostatnio bawilem sie w wizy pokoju inspirowanego nintendo nes.

W Pracy skupiłem się na oświetleniu i shaderach oraz mieszaniu passów. Wiekszość modeli jest wzięta z internetu: 3dsky.com, designconnected.com , model+model.com- nie zależało mi na ćwiczeniu modelingu. Joystick został wymodelowany w nurbsach w moi3d. Dodatkowo robiłem też jego close up`y.

Ujęcia wnętrza renderowaly sie lekko ponad 1h natomiast nr 4 1h30min.

Soft: 3DSMAX+ MOI3D+ VRAY+PS.

Hardware: i72600k@4,6Ghz+8Gb ram

 

k1ps.jpg

 

k2ps.jpg

 

k3ps.jpg

 

k4ps.jpg

 

k5ps.jpg

 

 

nintendo_1.jpg

 

nintendo_5.jpg

 

X_6.jpg

 

 

image host

Edytowane przez drumratio
zgodnosc wątku z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja bym tylko wrzucił raczej mario zamiast ponga, który mi się kojarzy bardziej z atari ;]

Czyli wszystko ok, bo NES nie jest podłączony do telewizora. Widać jakaś atarynka w szafce musi być.

Technicznie fajnie, światło i shadery przyzwoite, chociaż AO wydaje mi się zbyt mocne w rogach pomieszczenia. Poza tym sama konsola, razem z padami, wydaje mi się zbyt masywna w stosunku do stojącej obok puszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt naprawdę daje radę. Ta szarość o której pisze kolega prawdopodobnie zamierzona i moim zdaniem słusznie. Jedyne co mi nie pasuje to książki na jednej ścianie, Co to ma do NES'a? Gdyby to były kardridże to co innego;) Daję 4*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

 

@thecrev:

świecone było vraylightmtl z wczytaną teksturą krajobrazu zimowego na plane. Dodatkowo area light w oknie.

 

@yarosh:

Faktycznie ,dałem wtope z pongiem na nesie- w wipie postaram sie o zmapowanie jakiegos tytułu zgodnego z nes.

 

@arev:

myśle,że w wipie dopracuje byt konsoli w tej scenie. Z ao lubie "przesadzac" gdyż wizy sa dla mnie bardziej plastyczne/dramatyczne-moze to maniera, ale scenka miała mieć wydzwięk oldschoolu z nutą brudu-szczególnie na scianach.

 

@Lucek:

Książki były w sumie zapełniaczem tylko, kartridze sa dla mnie zbyt drobnym elementem i kompozycyjnie raczej by wszystko siadło.Ale testa zrobie :D

 

 

Praca jednak ma jeszcze dużo błędów- proszę o przeniesienie do działu WIP.

Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie oświetlony pokój, świetne shadery i dobrze, że dbasz o detal przy geometrii. AO przesadzone szczególnie pod poduszką na podłodze i pod grzejnikiem. Powinieneś uwzględniać typ materiału a będzie jeszcze lepiej niż jest teraz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności