Jump to content
  • 0
szczuro

Konferencja Blendera (Bydgoszcz 3 listopad): Call for papers

Question

Witam

Organizuję konferencję Blendera w Bydgoszczy 3 lub 3-4 listopad w MCK Bydgoszcz.

Szukam wolontariuszy chętnych do prowadzenia wykładów na temat Blendera lub tematów pokrewnych.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam

wiecej na:

www.blender2012.bydgoszcz.pl

https://www.facebook.com/events/278539742262604/

Edit://

Oto wykłady z konferencji, niestety w wykładzie vetiego (normale i hardsurface) dzwiek nie zgrywa sie z obrazem :|

Edited by szczuro

Recommended Posts

• 0

Zabrać ze sobą lapka z Blenderem? Jeśli Tak, to którym?

Będzie czas na warsztat czy tylko wykład i notatki? przygotujecie kserówki?

• 0

Do której godziny jest wynajęta sala? Czy po wykładach zostaniemy wyrzuceni na ulicę czy będziemy mogli jeszcze posiedzieć i pogadać jak bardzo lubimy blendera?

Sly- Myślę że warto zabrać lapka. Warsztaty zawsze można zorganizować na własną rękę o ile będą chętni. Można pomyśleć nad jakąś zbiorczą kolaboracją, jakaś scenka czy coś. :) Na ostatnim Bconie team mango zrobił w 90 minut "shorta":

[video=youtube;sebx6Nn-d_c]

;) Creditsy najlepsze.

Edited by Monio

• 0

A jeszcze przypominam, że przy okazji miało się odbyć spotkanie osób z max3d w Bydgoszczy ;)

• 0

To spotkanie można po ;) Chyba koniec jest o 16.

• 0

sala jest z tego co pamietam zamawiana do 18, co do przyjścia z lapkiem to jest obok sali miejsce gdzie można siąść i pogadać.

• 0

Co do afteru. Tradycyjna Barka to tylko, gdzieś w środku. Ładnie pomieścilibyśmy się :)

Chyba na barki Szczuro ostatecznie spadnie organizatorska odpowiedzialność i wybierze lokal ;)

• 0

afterparty nie mogę firmować, bo nie mam pewności czy będę, ale Barka wydaje sie być ok

• 0

Pozwoliłem sobie umieścić informację o konferencji na portalu www.blendersi.pl/

Mam zamiar pojawić się na konferencji i poznać ludzi, którzy mają takie same pasje i zainteresowania. Mam nadzieję, że wzrost zainteresowania Blenderem w ostatnim czasie przyczyni się do pojawienia się licznej grupy na konferencji.

• 0

Tomasz87 Odezwij się do Mnie. Jestem zainteresowany kontaktem z ludźmi, którzy zamierzają jechać na konferencję z Piły.

Pozdrawiam

• 0

Czy skoro czytam o after party znaczy, że mogę się czuć zaproszony? :D Jako osoba świeża w społeczności forum chciał bym zyskać pewność. :) "Barka"? Rozumiem, że poza napitkiem znajdzie się tam coś na kilka zębów? :)

• 0

Nie kojarzę, zeby tam podawano jedzenie. Na szczęście ścisłe centrum oferuje kilka opcji do jedzenia. Chociażby na szybko mozna zamówić kebab ;)

• 0

Kebaba w Oriencie, Soprano na dworcowej, później jeszcze koło Kubryka można kebsa dostać. Tego jest sporo ^_^

• 0

Byłem na Gdanskiej koło dworcowej, ale nie pamietam jak się nazywa ta restauracja. Jednakże mi smakowalo i polecam ;) jak znajdę w Google nazwe to podam :)

Edit:

Susharnia z tego co kojarze po nazwie i adresie, jest jeszcze oto sushi, kuzyn był i mówił ze tez dobra restauracja, ale sam nie byłem.

Wysłano z telefonu.

• 0

ubierzcie się ciepło i jakieś ciężary w kieszeniach by się przydały.

83a8b6a1e667aaa8cde5492951e8cfd9.jpg

Edited by szczuro

• 0

13 stopni nad zerem absolutnym, nieźle. Nie trzeba ciężarów, przymarzniecie do podłogi.

• 0

Wydawało mi się, że nikt nie mówił o próbach bicia rekordu OC na potrzeby renderowania. Skoro natura daje to widać ma w tym jakiś cel. Rozumiem, że ciężary w kieszeniach to np skafander kosmiczny na wypadek spełnienia się prognoz. ;)

• 0

No i już się skończyło.

Dzięki wszystkim zarówno wykładowcom jak i uczestnikom za przybycie.

Dla tych co niebyli mam złą wiadomość materiał wideo jest marny :|

na nagraniach z komputera (moje i avengera) dzwięk nie zgrywa się z obrazem, nagrane z aparatu wykłady Bartka i Piotra są w 640x480 do tego Piotra jest urwane, bo mi bateria padła. I nie wiem co będzie z nagraniem Wojtka pod koniec komputer się zawiesił, wiec mam wideo ze strasznymi artefaktami i audio oddzielne.

Na koniec zdjecie z konferencji :)334813_322957767811488_1298589866_o.jpg

• Like 2