Skocz do zawartości

Wiz: Stacja narciarska na Magórce


POSEJON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Soft:3ds max,vray,photoshop cs 4

Tak sobie dłubałem przez ostatni miesiac i postanowiłem że czas zakończyć prace nad tą wizualizacją.Zrobiłem ok 10 wersji kolorystycznych,wrzucam,mym zdaniem najlepsze.Drzewka są wzięte od znajomego,chciałem zrobić śnieg samodzielnie,blobmeshem i rozsiać go na nich,ale komp nie dał rady;p Prosze o komentarze i opinie,aby na przyszłość wiedzieć co zrobiłem żle i co muszę poprawić.Z góry dzieki;D projekt nie jest mojego autorstwa.

Pozdrawiam

siatka

78748251.jpg

 

 

 

 

zima

snieg1m.jpg

 

 

 

 

max3drenderis.png

 

na szybkości;p

 

3nowkaprzerobiona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo, bardzo dobrze to wyszło, ze śniegiem wersja najlepsza, mam tylko "ale" do rozłożenia samego śniegu, pod krzakami i drzewami zawsze jest go mniej, taki delikatny dołek się robi przy pniach i tp

 

 

 

tutaj to widać:

 

http://mattalltrades.files.wordpress.com/2011/03/1jpg.jpg

 

oraz do połaci śniegu płaskich dodałbym co po niegdzie wystające badyle przykryte śniegiem, coś jak tu:

 

http://mattalltrades.files.wordpress.com/2011/03/1jpg.jpg

 

oraz śnieg nigdy nie będzie ci się stykał z taflą niezamarzniętej wody, musisz te kilka centrymetrów nad wodą zrobić ziemi

 

znacznie by to poprawiło realność śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pracka! Mi sie podoba. Bylem tam ostatnio na rowerze i potwierdzam zgodnosc z oryginalem :) Ciekawe czy wkoncu im wyrosla trawa na "dachu", bo podobno maja z tym problem... Zimowa scenieria wyszla przez ten snieg nie do konca naturalnie, ale reszta super, bo sam budynek bardzo dobrze oblozyles materialami. Podoba sie mi podoba podoba podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za korekty;D jeśli chodzi o snieg to na nastepnej wizualizacji napewno je uwzględnię.Nie mogłem tylko sobie poradzić z materiałem,po displace wywalało maxa,bump niestety też słabo widać,a jest ustawiony na 400 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności