Skocz do zawartości

Dexter47


dexter47

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajna praca i ciekawa metoda, a jak robiles refleksy?

 

dzięki :)

jeśli chodzi o refleksy to było to kopiowanie otoczenia i używałem modyfikatora warp choć w niektórych miejscach malowałem odbicia np na przednim zderzaku i na chromach. znaczy odbicia to w sumie tez były malowane bo cało tło też jest malowane. jako chmur i pękniętego podłoża użyłem gotowych pędzli które z sieci z ciągnąłem. lawa była malowana i nad nią trochę się męczyłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Straszny niestety chaos jest na tym obrazku. Porywasz się trochę na ambitną, złożoną rzecz i trudno żeby to dobrze wyszło bez naprawdę solidnego warsztatu. Popracuj nad perspektywą i konstrukcją. Zobacz:

 

Morgan-LifeCar-design-sketch-3-lg.jpg

 

Nie żeby to było mistrzostwo świata, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Straszny niestety chaos jest na tym obrazku. Porywasz się trochę na ambitną, złożoną rzecz i trudno żeby to dobrze wyszło bez naprawdę solidnego warsztatu. Popracuj nad perspektywą i konstrukcją. Zobacz:

Nie żeby to było mistrzostwo świata, ale zawsze coś.

 

wiem perspektywa uciekła trochę z prawej strony na szkicu ale robiłem go przez 30 minut na kolanie ogladajac nudny film w telewizji w Photoshopie robiłem w sumnie jakieś 10 godzin wszystko ale nie 1 dnia. wiedz nie jest to jakis tam full wypas ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem perspektywa uciekła trochę z prawej strony na szkicu ale robiłem go przez 30 minut na kolanie ogladajac nudny film w telewizji

 

To popraw, jak widzisz błędy. Chyba, że nie wiesz jak, ale jak wiesz to... Wg mnie bez sensu jest wrzucanie pracy, przy której jest się świadomym popełnionych błędów, a można samemu jeszcze można wyeliminować. Są tu ludzie, którzy mogą ci pomóc w wypatrzeniu tych błędów z których możesz nie zdawać sobie sprawy. Ale jak będą powtarzać to co już i tak wiesz, to jaka tu nauka? Staraj się za każdym razem robić to najlepiej jak umiesz a progress będzie większy.

 

Od siebie dodam, że tło mi się nie podoba i przy tych kontrastach i kolorach za bardzo walczy o uwagę z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ze praca jest kiczowata ale do kiczu miała trochę nawiązywać ;] tło to powiedzmy ze taki test pędzli Photoshopa ;]

 

czasem tylko z jednego małego szkicu robię cały projekt tak zaczęło sie z tym poniżej nie jest może idealny ciągle walczę z błędami które popełniam ;]

 

IMG.jpg

szkic zrobiony na drepce

 

porschelinea.jpg

a tu praca 3d max + Photoshop

test5.jpg

test7.jpg

 

Ps nie wiem czy dla tego tematu założyć nowy watek teczka3d jak coś napiszcie

Edytowane przez dexter47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności