Skocz do zawartości

Kulisy kursy Platige Image i CD Projekt RED


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...no nie...!!! tak mało Fanów na tą Page...:))...

to coś napiszę jako fan kursu....:))

...ja myślałem. że kursanty to same sobie wyreżyserują filma.... a tu co widzę zasłaniają okna dyktami, a Baggins reżyseruje sobie film do portfolio....:)))

Jak już kurs będzie się zbliżał ku końcowi to mnie zaproście, zrobię podsumowujący wykład na temat "Prawdziwe czary a magia kina"... w gratisie...:)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak dużo osób się wyraża...???... skoro nikt nic nie pisze.... a ja im naprawdę zazdroszczę... tyle wiedzy tam dostaną...

a ja do wszystkiego muszę dochodzić sam w bólach... i z tych bóli i trolowania oczywiście, byłem ostatnio wyświetlany na festiwalu na tym samym ekranie w Silverscreenie co mój Mistrz i nauczycuel Baggins.... do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć z wrażenia.... a Ty @demigod gdzie ostatnio byłeś wyświetlany... i koło jakiego mistrza....???...:)))... no i pisz o kursie, a nie o starym trolującym idiocie co nie ma dystansu do samego siebie....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3D:

"a tu co widzę zasłaniają okna dyktami, a Baggins reżyseruje sobie film do portfolio....:)))"

 

Hahahaha tak było ! ;)

 

A tak na poważnie to cieszę się bardzo, że dostałem szansę dołączyć do grupy 15 innych utalentowanych osób i współtworzyć z nimi i kadrą PI ciekawy krótkometrażowy film. To coś czego nikt mi już nie odbierze, a wręcz wyciąga ze mnie jeszcze większe chęci, jakich myślałem, że nie da się już przekroczyć!

 

Sam jestem ciekaw jak to wszystko się potoczy! Stąd gdzie ja siedzę - zarówno kadra jak i słuchacze starają się o wspólny sukces kursu!

 

Potencjał tej inicjatywy jest!

 

Cheers!

KD

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3D -> kursanci mają poznać jak się pracuje w PI, a nie się reżyserii uczyć.

Z tego co wiem to w PI ludzie głównie robią to co jest do projektu potrzebne, a nie sami wymyślają czy reżyserują. No ale mogę się mylić, w końcu dopiero zacząłem :)

 

Aż nie wierzę, że nakarmiłem trolla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności