Skocz do zawartości

Scena 3D: Golden Creek Mill


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ładnie - pocztówkowo wyszło:)

Ale mogles to jeszcze podmalowac w PSie - tak ogolnie tu i tam maznąć pedzelkiem.

Co do kadru - za duzo jest wody - ciachnąć zaraz pod miejscem rozbryzgiwania wpadajacego strumienia wody - jego odbicie nie jest juz potrzebne! Za to u gory by sie rozluznilo bo dach domku ciasno - ledwo sie miesci w kadrze. Ale ten lasek zes odpicował - mozna pomyslec ze to wstawka ze zdjecia:)

To tyle z ta jedna uwagą - mniej dołu, a wiecej gory w kadrze. Poza tym mily i sympatyczny widoczek!

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff ... Ta trawa .... masta jesli to shag fur to daj mu geometry zeby GI troszke pokazalo uroku ...

 

kolejna sprawa to jednolitosc koloru daj mapowanie planar i jakis stuco z kolorem ciemnej zieleni i zgnilej zółci .....

 

pozatym ladnie .... ale czegos tu brakuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetne! Lasek jest wypasiony, odwraca uwagę od tej trawki;-)

Jedno co mnie razi to nierealistyczna woda na młynie (ten wodospad). No i ogólnie lekko gumowato-plastikowe, ale tylko leciutko i widoczne tylko dla poszukujących dziury w całym. Laicy pomyliliby to ze zdjęciem:-)

 

Acha, lasek może wydawać się coś nie tego, bo nie ma głębi ostrości - wydaje się być tak samo ostry i ważny kompozycyjnie jak młyn. Ale i tak mi się podoba:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra daje tu 2 przyklady trawy za pomocą Shag:fur`a

 

to zwyczajny fur z wlaczona opcja Geometry i jakimis tam na oko ustawieniami wykrecania zeby to wszystko bylo rozproszone a nie jak patyczki w ziemi ....

 

roznia sie jedynie kolorem a widac ze znacznie lepiej wyglada nr 2 z mapowaniem sferycznym i na kolor jedynie stuco z ciemna zielenia i zgniła żółcią .....

 

Fur%20test%201.jpg

Fur%20test%202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności