Skocz do zawartości

Poszukiwana animacja


Baggins

Rekomendowane odpowiedzi

W wyniku postępującego wieku pewne rzeczy z dalekiej przeszłości srogo mi się zacierają.

 

Szukam tytułu starej animacji. Rok produkcji prawdopodobnie 1996 lub 1997 . Była na oryginalnej płycie z Maxem 1 lub 2 . Na filmie kamienna rzeźba anioła ustawiona na kolumnie ożywa i próbuje odlecieć, wtedy cała budowla budzi się do życia i powstrzymuje próbę. Mam kompletną dziurę w pamięci. Wydaje mi się, że film był francuskiego autorstwa. Ktoś może pamięta jaki to miało tytuł? Kto był autorem?

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Taaak. Prace Szymona pamiętam, ale to faktycznie było później. Migrate to '97. Ale +rep Traitor. Ja nie pamiętałem tego tytułu. Sam film kojarzyłem, ale tytułu nie. Niezłe mikroHD to wtedy było! :)

 

W ogóle świetnie, że coś takiego zachowałeś, ja też to kiedyś zbierałem takie filmy krótkie, ale chyba przy jakiejś tam zmianie komputera zapomniałem o tym.

 

Nie jest łatwo coś takiego znaleźć w internecie. Ja jakoś nawet nie wiem dlaczego, ale pozytywnie wspominam czasy 3D Studio za Kinetixa. Reklama dobra.

 

[video=youtube_share;DxUc9wgMaZ0]

 

Ale żeby nie było. Ja odgrzebałem tylko tego reela z kawałkiem tej animacji (15 sekunda).

 

[video=youtube_share;3S_u1_NQwxk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek : Nie, nic z tych rzeczy. Szukałem tego parę razy. Nawet przy użyciu tytułu "Migrations" - wtedy wyskakuje inna animacja zrobiona mniej więcej w tym samym czasie. To była jedna z tych paru animacji, które mógłbym nazwać inspiracjami kiedyś tam dawno temu. Pamiętam jak rozkminiałem wszystkie patenty na ten sypiący się gruz. To w gołym Max 2 nie było wcale takie oczywiste, tam są dość sprytne triki.Tak swoją drogą zrobienie tego za pomocą nowych narzędzi byłoby ciekawym eksperymentem.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności