Skocz do zawartości

Co wy na to aby?


shadowsexpe

Rekomendowane odpowiedzi

Naszedł mnie pomysł aby stworzyć w naszym dziale watek przyklejony oczywiście zapytanie kierowane miedzy innymi do Tweetiego i szanownego grona architektonicznego wszelkiej maści. Abyśmy mieli coś na kształt wątku w wip prac robionych na szybko dla zabawy, chodzi mi o typ wątku nie jego tematykę u nas mogło by być coś gdzie by sie umieszczało tak wizualizacje jak zdjęcia ze stanu zastanego jak i z tego co potem klient i wykonawcy zrobili z projektu stworzonego przez architektów. Tak aby młódź miał szanse zobaczyć na czym polega nasza praca i jak to naprawdę wyglądają realizacje projektów. Pozdrawiam wszystkich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

też jestem bardzo ciekawy jakie będą rezultaty z zestawienia 3 fotek!!!

 

stan istniejący/ projekt /wykonanie :)

 

ja jeszcze czekam na wykonanie 2 projektów wiec jak skończą to postaram się podesłać ( pod koniec 2013.. -_-..............) dom jednorodzinny wnetrze i prywatną klinikę dentystyczną :) ( przy polskim budownictwie trochę im schodzi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za - fajne dyskusje mogą się pojawić przy okazji. Jakiś czas temu usłyszałem ciekawą teorię mówiącą, że jeśli zrealizowany budynek wygląda tak jak na wizualizacji to źle - powinien wyglądać lepiej:). Niedawno zostały zrealizowane dwa budynki, przy których miałem okazję pracować i zwizualizaować więc też chętnie zrobię zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Padł pomysł i pozytywne głosy ale jakoś nic jeszcze nie ma;). To ja na zachętę coś wrzucę.

Dom jednorodzinny w Warszawie - projekt 2010, realizacja w 2012

Before...

01soczynscy03.jpg

After...

199.jpg

A tu jeszcze fotka z budowy:

Meanwhile...

392152_335055423178351_249395779_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku wiadomo że tak ogólnie chlałem aby było widać co czasami przedstawiamy klientowi a co potem z tego wychodzi lub co klient akceptuje

 

Co do regulaminu:

1 Umieszczamy prace tak architektura jak wnetrzarswto ( wizualizacje stanu pierwotnego, tylko nie pustej działki z pięcioma krzaczkami ;) Proponowanego klientowi projektu i wersji końcowej forma zdjęcie lub wizka finalna

2. Uprzejma prośba aby nie było tu umieszczane prace które są tylko wizualizacjami robionymi na zlecenie bo się pewnie i takie pojawia

Pomocy nie cierpię pisać regulaminów ;)

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas

ładne wejście bo budynek wyszedł lepiej w oryginale niż na wizce, wiec wszystko poszło w dobrą stronę!

 

shadowsexpe

tak się zastanawiam co do 2-go podpunktu bo większość ludzi tutaj to jednak nie architekci a graficy... wiec jak zabronisz grafikom wrzucania prac może być tego małoooo... a zawsze i tak ciekawy jest fakt jak poradziła sobie firma wykonująca prace budowlane względem wizualizacji jakie przedstawiła klientom :)

 

takie jest moje zdanie, ale to Ty ustalasz zasady :D, powinno się oczywiście dac dopisek jeżeli było się odpowiedzialnym tylko za wizki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mercedesslr to nie ja ustalam zasady ja tu tylko jestem pomysłodawca watek ma być ogólny tak jak mówiłem na przykładzie tego co jest w wip czyli przyklejony i tak jak Adek napisał będzie on stworzony całkowicie na nowo ja Dlatego napisałem jak ktoś ma pomysły na to jak ma wyglądać regulamin to piszczcie i nie zamierzam dyskryminować tych co tylko robią wizualizacje, tylko nie zapominajmy że wizualizacja dla klienta nie wyglądają tak bajkowo jak te umieszczane katalogach domów ;) I tak jak Zbyszek napisał nie koniecznie maja to być prace 3D ani tez pokazanie zawsze zdjęcia efektu końcowego bo sam wiem jacy są kliencie i jak dom pozwolą sfotografować z zewnątrz tak już przy projektach wnętrz nie koniecznie chcą aby było one upubliczniane. Tak ogólnie to chodzi o pokazanie od kuchni strony pracy architekta i wizualizatora architektury

Niedźwiedź szanowny kolego po fachu właśnie fajnie jak pokażesz takie prace bo sa inne analogowe 3d i na dodatek drewniaki anie tylko beton i szkło

 

Co do regulaminu to jak ktoś ma pomysły to piszcie je w punktach pod główna treścią postów skleję to potem w jedna całość i wyśle Adkowi.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Regulmin

1. Umieszczamy prace tak architektura jak wnetrzarswto: stanu pierwotnego lub zastanego, projekt roboczy i na koniec efekt finalny-rzeczywisty, forma: wszelkie formy graficzne którymi raczy sie klientów

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności