Skocz do zawartości

Nowy trailer GTA V


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aliasing nie niektórych miejscach powala. Mam nadzieje, że w wersji PC (na razie nie zapowiedziana) dorzucą jakieś MSAA, FXAA czy TXAA. Grafika standardowo wykastrowana na potrzeby konsol. Najgorsze jest to, że ewentualnej wersji PC nie dorzucą żadnych znaczących bajerów (a można dużo - patrz ENB i ICEnchancer), bo by się Sony i Microsoft obrazili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy bohater przypomina mi Tonego Soprano zwłaszcza jak leżał przed basenem podczas gdy jego rodzinka sie kłóciła ;]

pewnie twórcy się troche inspirowali serialem

Psychol w przyczepie też jest niezły, w ogóle ciekawy zabieg z tymi trzema postaciami jak dla mnie bardzo na plus

gra zmiażdży jądra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie totalnie nie lezy pomysl gry roznymi postaciami - nigdy nie lubilem druzynek i innej masci przeskokow pomiedzy bohaterami.

Graficznie jest ok biorac pod uwage na jak wiekowe sprzety to wychodzi. Oczywiscie wersja PC opozniona o rok albo wcale nie wyjdzie bo juz beda nowe konsole.. I potem sie dziwia ze jest piractwo jak wydadza gre z rocznym poslizgiem zamiast skorzystac na hypie wydania nowosci... Eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie totalnie nie lezy pomysl gry roznymi postaciami - nigdy nie lubilem druzynek i innej masci przeskokow pomiedzy bohaterami.

 

True. Ale mam nadzieję, że skoro będzie aż taka swoboda, to że będzie można to totalnie olać i grać jedną, "ulubioną". Tak czy inaczej - zagram na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności