Jump to content

Messiah studio Pro upgrade 65$


Chasdiel

Recommended Posts

Zapewne część ludzi pamięta ciekawą inicjatywę ludzi od Messiah Studio ze sprzedażą programu za 40$. Co prawda zapał użytkowników naszego forum do programu okazał się chyba słomiany(co można zauważyć po aktywności na forum działu Messiah studio), ale może jednak ktoś go używa:)

Przed chwilą zobaczyłem na skrzynce wiadomość, że Messiah w krótkim czasie planuje wydać kolejną wersję i na chwile obecną jeśli ktos chce wykupić upgrade to wyniesie go to 65$ zamiast 250 czy 300. Tak więc patrzcie na swoje maile:) Oferta jest rzekomo limitowana.

 

Przy okazji małe pytanie do tych, co kupili i jednak używają. Warto zainwestować?:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe ja tez kupilem, zainstalowalem jeden dzien poklikalem i poszlo w ostawke :]. Zakup mial mnie zmobilizowac zebym w koncu wzial sie za nauke animacji. No ale niestety zapal szybko znikl jak sie pojawil i animacja wciaz jest na mojej liscie rzeczy do nauki, a co najlepsze znowu kupilem upgrade :D

Link to comment
Share on other sites

Adek - bo jest, tylko jak ktos zawodowo zasuwa to nie ma czasu poznawac nowego i jedzie na starym sofcie. Ja mam u siebie chlopaka co wciaga wszystkie takie rzeczy jak cieple buleczki i juz chetny do zabawy - wiec tez wciagnalem aktualizacje i mu posadze na kompie :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy