Skocz do zawartości

Messiah studio Pro upgrade 65$


Chasdiel

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne część ludzi pamięta ciekawą inicjatywę ludzi od Messiah Studio ze sprzedażą programu za 40$. Co prawda zapał użytkowników naszego forum do programu okazał się chyba słomiany(co można zauważyć po aktywności na forum działu Messiah studio), ale może jednak ktoś go używa:)

Przed chwilą zobaczyłem na skrzynce wiadomość, że Messiah w krótkim czasie planuje wydać kolejną wersję i na chwile obecną jeśli ktos chce wykupić upgrade to wyniesie go to 65$ zamiast 250 czy 300. Tak więc patrzcie na swoje maile:) Oferta jest rzekomo limitowana.

 

Przy okazji małe pytanie do tych, co kupili i jednak używają. Warto zainwestować?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe ja tez kupilem, zainstalowalem jeden dzien poklikalem i poszlo w ostawke :]. Zakup mial mnie zmobilizowac zebym w koncu wzial sie za nauke animacji. No ale niestety zapal szybko znikl jak sie pojawil i animacja wciaz jest na mojej liscie rzeczy do nauki, a co najlepsze znowu kupilem upgrade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek - bo jest, tylko jak ktos zawodowo zasuwa to nie ma czasu poznawac nowego i jedzie na starym sofcie. Ja mam u siebie chlopaka co wciaga wszystkie takie rzeczy jak cieple buleczki i juz chetny do zabawy - wiec tez wciagnalem aktualizacje i mu posadze na kompie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności