Skocz do zawartości

Znajdź drogę do krainy Oz - nowy eksperyment w HTML od Google


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ua, ciężka zwiecha kompa kiedy próbowałem odpalić na firefoxie. :D aż dziwne. Kilka razy odpalałem różne rzeczy do których był rekomendowany Chrome jako przeglądarka lepiej obsługująca html5, ale nic aż takiego się nie działo. Na filmiku wygląda nieźle, zwłaszcza końcówka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

oj dziadku dziadku :) twoje filmy na internecie tez sie pewnie dluzej laduja niz 10 sek u kogos kogo nie stac na szybkie lacze lub mieszka gdzies gdzie nie ma dostepu do takiego lacza. I co? Wicej zrozumienia :)

 

A prezentacja bardzo zacna. Kibicuje html5 juz od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film się może dłużyć ale ładuje się natychmiast nawet u mnie...:)) a co jest fajnego w takiej prezentacji że ktoś Ci daje złudzenie interakcji... a marnotrawi Twój czas w celach marketingowych.... to jest właśnie kraina OZ... złapać Cię za dupę z dobytkiem i wytrząsnąć kasę z kieszeni....:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

nie dziadku, to jest prezentacja narzedzia dzieki ktoremu mozna zrobic to co mowisz ale mozna tez cos wartosciowego zrobic. Ot tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie że takie cuda można robić bez zbędnych wtyczek! Natywnie! No troche przesadzili, ale możliwości niezłe! Myślę że kwestia optymalizacji i tego że jeszcze nie każdy jest podpięty do światłowodu 100mb/s i i7. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie flasha dobrze zastąpić może wyłącznie inny player, albo brak różnych przeglądarek - inaczej to zawsze będzie droższe, cięższe i mniej stabilne. Na razie na pewno Flasha będzie się zastępować przy jakichś prostych rzeczach, ewentualnie pojawią się jakieś nienaturalnie drogie eksperymenty, a to już i tak bardzo dużo...

Mam wrażenie, że ludzie jakoś się zawzięli na flasha jakby to jakieś zdzieranie kasy było, a tymczasem flashowe rzeczy można robić totalnie za free - kompilator jest free, a grafikę wektorową można sobie przygotować choćby w darmowym Inkscape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ludzie jakoś się zawzięli na flasha jakby to jakieś zdzieranie kasy było, a tymczasem flzeczy można robić totalnie za free - kompilator jest free, a grafikę wektorową można sobie przygotować choćby w darmowym Inkscape.

 

Nienawiść do Flasha wynika z banerów które zalały internet. Śmieszne jest tylko jedno - źródło nienawiści coraz częściej pisane jest w htmlu, dzięki jego nowym możliwościom.

Szkoda Flasha, bo mało co pisze się tak przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio musiałem optymalizować grę we flashu, a okazało się ze przeglądarkę muli malutki banerek w htmlu na stronie :)

 

Flash ma się lepiej niż dobrze, całe to zamieszanie dobrze zrobiło nam developerom, bo otrząsnęło nieco Adobe ze stagnacji.

 

A sama appka - mysle ze dziennie takich powstaje dla roznych projektów kilkanaście i to na podobnym poziomie, po prostu trzeba było zrobić ją w html5 póki takie newsy się jeszcze przebijają w materiałach prasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności