Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Lamborghini Countach


wenom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fał rej czy błaził ? a co do pracki no to piknie ... dawno nie bylo rownie dobrej pracki ... a samochodów tu mnóstwo ... oczywiscie przydaly by sie info o pracy ... ile nad tym siedziales , ile trwal rendering i jakim renderem i jakim softem ... ;)

 

jakos bym sie przyczepil do tylnej felgi bo cos taka zblurowana ale co tam ...

 

przydaly by sie tez inne ujęcia ... np pupke bys pokazal ...

 

p.s. mi sie wydaje ze to brazil ... taki specyficzny co do niego glooss ...

 

oczywiscie 6/6

 

----EDIT----

 

aj boze wlasnie widzialem twoje prace z galerii na twej stronce .... ufff.... nie mam pytan ... tamte diabło na drodze jeszcze pamietam z galerii jakiegos rendera ... zatkalo mnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie kompletnie nie znam na autach ale golym okiem laika widac ze tem model jest niezgodny z oryginalem - przod schodzi za nisko, a tyl ponad nadkolami takze jest zbyt wąski: http://www.countach.cc/2003/Photos/1985/lambo.jpg

W kazdym razie Twoja "niska" wersja moim zdaniem jest ladniejsza od kulfoniastego oryginalu!:)

No i kolory to fantazja - piekne po prostu!

Praca po prostu bardzo efekciarska zamiast 100% odwzorowania pierdólek, ukladow hamulcowych, srubek, gałek i innych dupereli - dlatego BARDZO MI SIE PODOBA!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za komentarze. Sampling jest slaby tez nad tym boleje ale na PII 233 to za duzego nie da sie wycisnac. Jest to fr a nie brazil :). Renderowalem to mozna powiedziec warstwami , osobno tlo , osobno podloze , i razem to jakos tak z 8h zajelo. Co do ksztaltu modelu to moze on byc inny niz z tego zdjecia bo countache na przestrzeni lat zmienialy sie troche :) a ten to countach 5000 jeden model przed ostatnim rocznicowym aniversario z 87r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś czadu. Najlepsze auto 3d jakie widziałem już od dawna. I do tego mój ulubiony model lamborgini. Wnętrze, a szczególnie wewnętrzna część drzwi troszkę mało szczegółowa co niestety razi, ale reszta jest piękna. Gratulacje.

Takie autka to ja lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chłopie! Wiem jak to boli kiedy ma sie taki procesor(miałem kiedyś). A model jest wyczesany!!! Gratualcje! Kłaniam się! Tylko te śiwatła i felgi to takie jakieś za prost.

Daj może komuś tą scene to ci zrenderuje w innych ujęciach. Dasz na forum to będzie co na pulpit rzucić.

 

Pozdro.

 

PS. W jakim to programie to nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic tu nie napisałem, a wypadałoby bo pracka jest na prawde świetna:) Świetnie udało Ci sie uchwycic charakter tego samochodu. Jedyną rzeczą, która bym zmienił są odbicia na podłożu. Wg mnie nie są potrzebne. Ale to jest detal zupełnie nie wypływajacy na odbiór całości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda profesjonalnie. Jak zdjęcie ze studia. Patrząc na ten render poczułem, że zmierzę się z tym tematem :) Czy kolega ma sumienie, dobre serce itd. i podzieli się blueprintami do pracki ? Mogę zapłacić, albo wymienić się na coś.

 

Też chcę mieć takie Lamborghini :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszkadza mi tylko jedna rzecz ... część przednia auta ... pod żółtymi reflektorami są pozione podziały i pojawia się również pozioma "niby" linia - błysk ale nie jest ona w całości ... albo jest to zbyt mała rozdzielczość , albo delikatnie poszerzyć jeden z elementów tam się znajdujących .... bardzo delikatnie doświetlić ..... no i też można poprawić to w fotoshopie :) ,wygląda to troszke tak jak by ten zderzak był po lekkiej kolizji i wylądował u kiepskiego lakiernika :) mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi ..... :) pozadym jest to poprostu rewelacja i brak mi słów .... zazdroszcze tylko tak wielkiego talentu !! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać o czymś. Za odwagę, siłę i męstwo (robienie takich rzeczy na PII 233) powinny być przyznawane jakieś odznaczenia.

 

Pozdrawiam :D

Jako, że tacy ludzie rzeczywiście powinni dostawać nagrody, postanowiłem przyznawać je każdemu, kto ma sprzęt poniżej 800 mhz. Drogi wenomie, odznaczam Cię dziś Złotym MegaherZem. Możesz być z tego dumny, ponieważ robisz wspaniałe prace na słabym sprzęcie (bez obrazy :)). Brawa dla wenoma!!!!

 

Oto złoty MegaherZ:

Medal.JPG

 

PS. Co sądzicie o tej akcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności