Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

popracuj nad oświetleniem :) no i nad materiałem sukna :)
moze kiedy indziej ;)

 

nie wiem czy uda mi się zrobić mikołajkę, ale postaram się :D troszkę zmienię jej proporcję, bo miejscami bym się przeraził modelując ;]
ale to przciez luzny cartoonowy art wiec proporcje sa malo wazne a przez to panienka jest sexy ;)

 

Robus coraz lapiej Ci to idzie ;) mecz dalej bo juz zrobiles bardzo duze postepy

 

Darkelfu dawaj nexta ten jest fajny ale wymaga wiecej pracy, nie odpuszcze Ci bo z kim bede DZambla pil ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopsz, nowy temat

'UWAGA!

nowy temat na dzisiaj i na wigilię Bożego Narodzenia!

Czas - 25.12.2004 23:59

TEMAT : "Bolesław Leśmian - Dziewczyna" zobaczymy jak to jest z waszym poetyckim zacięciem ;] liczę na szczyptę surealizmu, dowolna interpretacja conajmniej dwóch wersów tego pięknego wiersza. Do dzieła!!!

 

link do wiersza:

http://www.republika.pl/cloudy/dziewczyna.htm

 

UWAGA

Całość nie musi być ukończona w 3h, lecz składowe sceny powinny być wszystkie wykonane w odpowiednio krótkim czasie, na wszelki wypadek przedłużam czas trwania na pierwszym dzień świąt, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko przed spaniem ;o

 

(wazelina mode ON) z pozdrowieniami i zyczeniamiami swiatecznymi dla Predatora i Leandera (wazelina mode Off)

 

Taki dosc szybki speed, jutro jeszcze podlubie bo ona nie wyglada ale coz ;x

 

a narazie wale w kime odespac sobie do jutra do 24 ^^ :)

mikolajka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właśnie znalazłem ten wontek i pomyślałem, że też bym coś wrzucił :). Nie przeczytałem wszystkich postów i nie wiem czy jestem w temacie, i czy wogule poprawnie to zrobiłem, no ale wrzucam ogolonego mikołaja :). Robiłem 2h. Jak coś to skasuje najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności