Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie się renderuje wersja z innym hdri i innym materiałem, nie nie porcelaną :P

wyedytuję jak wyrenderuje :P

Rob3rt => ty nam staroci nie pokazuj tylko rób następne rzeczy :) i to gazem :P

 

edit: tak jak obiecałem, edytuję . zmiana hdri okazała się porażką, ciii :> no ale i tak zamieszczę efekt, w końcu renderowało się 18'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm Predator, dzięki :) w sumie to nie przyglądałem się nigdy feldze, nawet nie wiem dokładnie jak to działa :P robięt eraz następną, taką ładniejszą :D w dodatku jakiś ładniejszy rendering próbuję wykrzesać z siebie :) wyedytuję jak zrobie :P

 

edit: :/ okazało się po 50' renderingu, że zapomniałem włączyć antinoise i coś się stało ze ściankami bocznymi :/ no ale skoro już się tyle naczekałem to wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm naszło mnie na drobne speedy, właśnie wstałem, to coś coś wykombinuję :D

i chyba znalazłem przyczynę dziwnych renderów w yafrayu. Wings3d teoretycznie jest kompatybilny z wersjami yafraya poniżej 0.6, zaś ja renderuję na ... 0.7 ;]

predator - wiem, aż się zdziwiłem jak to zobaczyłem :D

robert - wyszła nawet poprawnie, pracuj pracuj, przejrzyj pierwsze strony tego wątku z ciekawości, też się w lampki, piórka i puszki bawiliśmy :]

jak coś zrobię, to wyedytuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator prosze, zrobilem :). Mój pierwszy render w v-ray'u!!! Jeden spoot, material to jakas tam podstawowa textura maxa :D, troche zkopcilem ta felge bo ten taki szesciokat powinien byc na gorze a nie po srodku :D. No ale i tak chyba efekt dobry bo wrzyciu nie przygladalem sie feldze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja w celach edukacyjnych oraz rekreacyjnych. tematem jest PIECYK . Jaki jest, sami decydujcie, małe, duże, białe, czarne, nowe czy stare, ważne żeby grzały :) możecie się posilić na jakiś design ;] żeby was nie nadwyrężać krótki speed do godziny :)

Czas do jutra do północy.

liczę na was!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja sie dolacze . Przewalilem dysk i znalazlem dwa modele ktore robilem gdy zaczynalem z maxem :) jesli dobrze pamietam to pasek robilem ok. 30 m. i ciut dluzej tylna felge do motorsa ,jesli dobrze pamietam to chyba ta felga miala byc do ducati 998 . Z gory zaznaczam ze siatek nie posiadam z tych zmierzchlych czasow pozostaly mi tylko te kiepskie rendery :)

 

PASEK ok.30 m

pasek.jpg

 

felga motorsa

felga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol Klicek, aż kupię tą gazetkę :P

hehe coś krzaczy jednak współpraca wings3d i yafray 0.0.7 . heh. więcej nie będę się męczył z tym, albo uda mi się uruchomić rendering bezpośredni do yafraya spod blendera oraz eksport pomiędzy progzami, albo bye bye rendery ;]

 

UWAGA!!!!

Dzisiejszy i jutrzejszy temat speed modellingu to => "Głowa Mikołaja" . Potraktujcie to jako speed świąteczny :D Jak ktoś może, niech postara sie o klimatyczny rendering :D zrobimy galerię :P

Czas modellingu - do 3h

soft dowolny

Deadline - jutro godzina 23h59'59" ;]

jak ktoś chce, to może zrobić ponad speedową scenerię świąteczną :D

 

edit:

Jeszcze jedna prośba do PRO :P zróbcie prezent świąteczny i przyklejcie ten wątek pracami na odpowiednim poziomie :) liczę na was :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moj speedzik :)

TIME: 1h:30m

 

Oto moja wizja Swietego mikolaja . Niebardzo chcialem trzymac sie stereotypu swietego miksa wiec stworzylem wlasny koncept :)

Wizaj mikolaja odzwierciedla obecne czasy [mikolaj XXIw.]jak to wyszlo to niewiem , wyobraznie mam gorzej z warsztatem i wykonaniem :)

 

1.jpg2.jpg3.jpg

4.jpg

 

Czekam na waszych swietoszkof :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predator poprostu w tym momecie mnie zaszkowales ... czysta REWELKA! myslalem ze ty tylko gustujesz w pieknych brum brumach ojej super :)

 

Robert czeka Cie duzo pracy ale zostan z nami ;)

 

no nejm fajna myszeczka :)

 

ps. Kozioo toz to kilka boxow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaah zostań z nami :D toż to klasyka :)

nonejm - fajna mycha, teraz św. Mikołaj :>

Rob3rt - hmmm.... zostań z nami :> spróbuj popracować zreferek i troszkę dłużej, gdzieś w tym wątku pałętało się troszkę tutków. Staraj się najpierw wymodelować ogólny kształt głowy, potem ciąć i dodawać szczegóły. pooglądaj siatki, choćby Predatora :P na spiraloid http://cube.phlatt.net/forums/spiraloid/index.php masz w dziale WIP masę dobrych siatek. staraj się za wszelką cenę zachować kanony ludzkiej głowy, reszta sama wyjdzie.

Mam nie gadać tylko dawać mikołaja ... wybacznie, ale poczekajcie jakieś pół godziny, bo dopiero zacząłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności