Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mam prozbe nie mozna by tego watku wkleic kazdy by zamieszczal tutaj swoje speedy na roznym sofcie:D:D

najlepszy szympans klicka

darkelf'a pewnie zobaczyl sie w lustrze (stad ta mina)

jaras tez bardzo ladnie:D:D

aa i tak dla mnie taki krotki czas jest nieosiagalny narazie....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moj taki ludek. Moze to nie jest taki speed bo robilem go ze 4 godziny i to nie za jednym razem, ale no coz. chcialem pokazac.. :D to chyba moja pierwsza glowa ktora udalo mi sie doprowadzic do tak zaawansowanego stanu!

 

Pozdrawiam

 

Aha i składam wielki hołd osobie, za ten bardzo dlugi film na ktorym zrobil w 6h glowe malpy. Bardzo duzo sie nauczylem. Wielkie dzieki!!!!

 

bird%20perspective%2002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 oko glebiej osadzone to podstawowe do popracowania w przyszlosci ;)

po 2 kosc policzkowa troszeczke inaczej wyglada, grubsza troszeczke w dol

po 3 zaznacz mu jakos czolo ktore powinno troche wystac ;)

 

ja na pierwszy raz jest niezle, ale musisz jeszcze troche bardziej ugrysc ta anatomie postaraj sie wyobrazic jak by wygladal czlowiek z taka czaszka przynajmniej komicznie :)

 

Czekamy na 2 czaszeczke znacznie lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znowu lekki speed

to cos jak co wyglada jak krzywy zbanek robilem 1min:D:D

do drugie(glowa) 30min orginal byl w xsi ja tylko modyfikowalem zeby sie zapoznac z opcja itp.

 

aha zapomniealem to wsyszstko robilem w XSI 3.5 w ktorej siedze 2 dni jeszcze zabardzo nie kumam roznych rzczy nie wiem co i gdzie ale programik mi sie podoba i mam problem bo nie moge polygonow zaznaczac:D:D i tworze bez nich:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny jest ;] i narazie jedyny :> wrzucę jeszcze dzisiaj nowy temat na weekend, może tym razem większa frekwencja ..

Nielot, troszkę zepsułeś, troszkę naprawiłeś :) czekam na bardizej samodzielne speedy z twojej strony :) a ten dzbanek, to ... nie ważne :D zostań z nami.

edit: sytuacja się troszkę zmieniła, bo ze względu na plamiące ten wątek moje imię pod wątkiem założono nowy :P zobaczymy jak się to potoczy dalej. jak coś, zawsze możecie tutaj wrócić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że zdążę i rozpocznę nowy wątek małym speedem ale nie zdążyłem bo Adek przekleił w międzyczasie stary :) tak więc z okazji rozpoczęcia nowego wątku zrobiłem takiego fejsa :) - czas ok. 40 min. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe święto dzisiaj ;]

pytanie do moderatorów - nie dałoby się zmienić thumbnaila wątku z tej buteleczki na coś innego? no chyba, że wszystkim ten się podoba :P

 

Dopsz, czas na temat :]

 

Nowy temat: "Miś"

czas do końca weekendu.

 

do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do moderatorów - nie dałoby się zmienić thumbnaila wątku z tej buteleczki na coś innego? no chyba, że wszystkim ten się podoba :P
Tylko napis dodalem i zmienilem kadr. Tak jak pisze KLICEK, mozesz wrzucic co chcesz. Byle napis zostal, bo to nowa standaryzacja w podczepionych wątkach ;) (czcionka Swis721ExPL)

 

Osobiscie nie mam nic przeciwko buteleczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj moj misio

scena przedstawia samotnosc biednego, porzuconego w kacie misia, podczas gdy w jego dotychczasowym miejscu zamieszkania odbywa sie wesole powielanie gatunku ludzkiego.

jesli ktos z was jest niepelnoletni, to prosze zamknac oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności