Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hejka! 2 godziny, 4 fajki, jeden browar i wings 3d :)

 

Moja druga praca w wingsie, wielka stopa jak się patrzy. Oceniajcie!

Ps. To w avatarze Salvatora to goła baba??? Kurde! Gdzie? Gdzie? :D A ja myslałem ze to fotka rozlanego mleka... Jeszcze teraz patrze i tej baby nie widze... a nie jestem jeszcze aż tak stary żeby te żeczy przestały mnie interesowac... :)

Za to gołe czajniki... mhhhh... :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc speeda ciąg dalszy - powiedzmy, że spodobało mi się ;)

 

podszedłem do tematu poważnie! hehe sukces samolotu upewnił mnie, że nie ma jak konceptualne podejście do tematu ;) :) - godzinka jakoś czasu i plus kwadransik może ...

 

oto mój big foot:

 

bigfoot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz cos nieorganicznego :D nie zrobionego w wingsie :D chec poznania komercyjnego softu jakim jest max6 :> i renderer skyline :D glupia tarcza hamulcowa z ktora meczylem sie 10-20 minut przez maxa i moja niewiedze :D oto ona ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh, fajne wariacje na temat stóp :>

 

hehe no racja slavator:):)

ale przynajmniej widac ze ludzi maja wyobraznie:D

juz niedlugo (na dniach) jaksa glowke postaram sie pokazac:):)

 

ps. daj jakis fajny (prosty;)) temat:D:D moze sie duuzo ludzi pobawi np. jakis czajnik przyszlosci czy cos innego:D:D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z pozoru mało wymagającego. Jak ktoś chce, to się jednak naprawdę może nabiedzić.

NOWY TEMAT:"teleskop"

chciałbym jedynie aby był to model jakiegoś istniejącego teleskopu oraz żeby zawierał maksymalnie dużo szczegółów, proszę nie wrzucać półproduktów :/ na prawdę nie musicie robić czegoś 15 minut skoro godzinkę możecie posiedzieć...

 

liczę na większą frekwencję niż zwykle.

 

 

ps.

strony z referkami

MEADE - http://www.meade.com

UNIWERSAŁ - http://www.teleskopy.astronomia.pl/

ORION - http://www.telescope.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to mozna nazwać speed modelingiem czy czymkolwiek........ Przyomina to rakiete ale powstało przy pomaocy naciskania wszystkich przycisów naraz w wingsie... Jak ktoś zna dzieś strone gdzie jest napisaneod podstaw jak robić cokolwiek to byłbym wdzięczny za podanie adresu :].

 

rakieta.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh, dracool, w tym wątku jest masę linków na początku.

postaraj się też kadrować screenschoty ;]

za chwilkę nowy temat.

ps. gdzieś na forum pałętał się wątek z tutorialami, wings3d też tam był. trzy tutoriale są też na max3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są są w tym wątku. Klicek swego czasu wrzucił link do wideotutoriala w którym przedstawiane są po kolei co ciekawsze funkcje Wingsa. Ja nauczyłem się z tego dużo - co nie znaczy że dużo umiem ;) Polecam ten tutorial!

chciałem ci nawet znaleść tego linka, ale nie chciało mi się całego wątku przeglądać - mi sorri :)

Pozdry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomus :] http://www.max3d.pl/downclick.php?id=vidtut12

w dziale "Video tutoriale" na max3d som ;). A to moje wypociny :D nie dokonczone ale chceci sie licza :) na wingsie zrobil bym to w 10 minut jak nie szybciej a na maxie bawilem sie i bawilem az wkoncu doszedlem do wniosku ze to nie bedzie speed ;) a wiec nie dokonczone ale daje zeby nie bylo ze nic nie robie :P

edit: teleskop ... http://quasarpj.teleskopy.pl/images/teleskop-dob.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedek tym razem maksymalny - 15 min. Wings3d, nie ma to jak mały speedzik na dobranoc, fajnie że w końcu temat się pojawił ;P

Yo, cool, Robert, jak to fajnie wymodelujesz to będziesz mistrz (chociaż mojej bombki i tak nie pobijesz ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kurcze, pierwszy raz widze tu pracke w autokadzie... Tak właściwie to nawet niewiem co to za program: 2d czy 3d? Jakoś się nie bawiłem nigdy...

Ranny, akurat zaczełem chwytac wings 3d a tu pojawiają się nowe trędy i znowu przesiadka ;)

A bombka fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie będzie robił speedów, ot będzie to ostatni temat. Nie chce mi się wymyślać tematów dla nikogo. Chyba wrócimy do starej sprawdzonej metody - zrobisz, to wrzucasz.

 

ale póki co temacik

 

NOWY TEMAT: "Przystanek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ania musze przyznac ze twój przystanek jest lepszy bede musiał popracowac nad moim. tak wyglada przystanek niedaleko mnie. no moze nie dokonca bo brakuje na nim sfastyk kibicowskich emblematów i potłuczonego szkła. hehe no ale poprawie to. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy może pamiętają takie "wiaty" - znakomicie osłaniały przed wiatrem i można było siedząc wygodnie rozmawiać - każdy w jedną stronę świata - oczywiście znakomita osłona przed wiatrem, deszczem i wszelkim innym latającym uprzykrzaczem - pod jednym warunkiem: jeżeli dookoła była ściana z ludzi ;)

 

30-45 min [z renderem ciutkę więcej - aczkolwiek nie wiedziałem, że samo HDRi wystarczy żeby wyszła ładna "naturalna" sepia ;)]

 

 

 

przystanek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach Ty nielocie ;)! dzięki! tłumaczę skąd błąd: na końcu robiłem szynę i choinka nie spojrzałem potem tylko upload zrobiłem. Aczkolwiek te przystanki były nieco przysadzisce - Co nie usprawiedliwia oczywiście ;) dzięki ;)

 

obrazek mój wyżej został zmieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin y mam wrazenie ze te siedzenia na tym przstanku nie maja mocowan i w powietrz ulataja ale moge sie mylic. ogólnie fajny przystanek ale sie ciesze ze juz takich nie ma przynajmiej w mojej miejscowosci. pozdrawiam all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie ja nie chce proponowac nastepnego tematu ale moze kosz na smieci koło przystanku hehe :p ciekawe jakie macie kosze w swoich miejscowosciach wsiach miastach metropoliach? ja dzis jeszcze zamieszcze swoj hehe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słon w 20 minut jak widac na wiecej czasu nie miałem. postaram sie go skonczyc jak narazie do srody jestem zajety. pozdrowionka for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ziomus nawet dobry pomysł z tym punkowcem porobie cos z nim przy przypływie czasu hehe . moze zrobimy słonia punka hipisa skina rastafarianina harleyowca i jeszcze ajkiegos innego to moze byc poczatek nowego tematu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apteczny :D

 

sprawa ma się następująco. Przez tydzień nie będzie mnie w cywilizowanym świecie. Tam gdzie jadę, nie ma nawet telefonów.

Prosiłbym o przejęcie jakiejś odpowiedzialnej osoby roli nadawacza tematów do następnego poniedziałku.

Swoje kandydatury można zgłaszać dzisiaj i jutro :>

 

ostatni temacik z mojej strony w tym miesiącu.

 

NOWY TEMAT : "Tux"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności