Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

taką sobie twarz walnołem... nie wiem ile to mi zajeło, nie liczyłem czasu... Ale dużo :)

Jak zawsze model w wings 3d + render w maxie 5.0

hope U like it :)

buzia1.jpg

 

I z boku:

 

buzia2.jpg

 

 

 

Lt.Knysha - Dzięki ;P

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet spoko czarnuch Szymeq.

 

wrzucam moje 1 cos z zbrusha, mialbyc stworek jakis ale wyszlo hhm...

generalnie w zb szybko sie modeluje wiec pozwole sobie od czasu do czasu wrzuac tutaj efekty mojej nauki tego programu ktore sa/beda jednoczesnie speedami/cwiczonkami. Jezeli autor tematu nie widzi w tym nic zlego oczywiscie...

 

87861_0.jpg

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciągnąłem się...

 

Można to uznać za twarzyczke wyrzeźbioną w kamieniu

Żeby nikt niemówił że to wip to mówie wam że jest to postać "Księzyca" który był ukazywany jako głowa bez oczu;)

 

Pół godziny nauki w Zbrushu;) chciałem głownie potestować zmarszczki...(widać). I realistyczne tekstury twarzy. Polecam w tym wypadku tutorial Picassa...

http://206.145.80.239/zbc/showthread.php?t=024033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się Pionier czy ty masz taką schizową wyobraźnie czy ZSpheres źle ci sie ułożyły;)

 

Jeżeli ktoś chce modelować obrazy z piekła rodem to ZBrush i potworności jakie wychodzą jak bedzie sie klikało na chama brushami mają czasami powalający efekt;)

 

Pozdro dla Zbrusherów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się Pionier czy ty masz taką schizową wyobraźnie czy ZSpheres źle ci sie ułożyły;)

 

Oczywiscie ze... ZSpteres mi sie zle ulozyly ;). Ale badz spokojny, juz ja sie postaram zeby wszystko bylo jak trzeba ;]

 

h4sh, bardzo ladny modelik - koniecznie wrzuc do zBrusha i pokaz efekty !

Altus, fajny silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

niewiem czy jest teraz jakiś aktualny temat na spida ale daje robaczki tak sie tylko pobawiłem [potrenowałem przed dzisiejszą nocą]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto speed instruktarzowy, pt."jakie to błędy można popełnić w Zbrushu"

1. Za dużo ZSpherów.(np. niepotrzebne zspehers na palce, piersi, kaloryfer itp.)

2. Wszystko musiałem poprawiać inflatem

3. Jak sie bawisz movem to łatwo może zepsuć całego mesha.

4. Jak chcesz dodać ubranko do Mesha musisz zrobić i oteksturwać je oddzielnie

EDIT: Używajcie unified Skind:)

No więc to miała być właśnie taka postać do sceny pt. "Wizja piekłą". Wygląd postaci wziąłem z Diablo 2(Piekło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mój speed, taki mieczyk jakiś, robione w przerwach w pracy nad konspektem do matury ustnej z polskiego.

robione w maxie 6, czas modelowania około 1h(wiem, ze długo, ale od czegos trzeba zacząć :P), przygotowanie reszty sceny jakieś 5 minut, teksturowanie około 30 minut-bo materiały v-raya pierwszy raz używałem i musiałem sie naumieć podstawowych opcji. oświeltenie 2 światła vray lights zajęło jakieś 20 sekund :)

postaram sie dziś jeszcze coś wymodzić nocką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reVis: ładny globusik, ale cosik długo ci zajął...powodzenia na maturze :D

to jeszcze przed snem wrzucam drugiego speedzika :) taki śmieszn robocik w jakieś 1,5h z teksturami i wszystkim, sam model jakieś 75 minut zajął. oczywiscie max 6, render w v-rayu, takż i jego światła i materiały :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności